Bungalov Ev Nedir? Fethiye Bungalov Ev (Villa) Kiralama 2023
Bungalov Ev Nedir?

Bungalov evler, genellikle ahşap malzemeler kullanılarak inşa edilen tek katlı yapılardır. Üçgen çatı mimarisine sahip olan bungalov evler; kısa sürede inşa edilmesi, doğal bir görünüme sahip olması ve küçük arsalarda dahi işlevsel çözümler sunması ile her geçen gün popülerliğini artırmaktadır. Şehir hayatının karmaşası ve kalabalıklığın rahatsız edici gürültüsünden uzaklaşmak isteyenler tercihlerini bungalov evlerden yana kullanarak sakinliğin ve doğanın tadını çıkarmaktadır.

Şehirleşmenin artığı günümüz dünyasında fiziksel ve ruhsal dinginlik arayanlar, farklı tatil seçeneklerini değerlendirmektedir. Huzurlu, sakin ve doğa ile iç içe tatil seçeneklerine yönelen kişilerin ilk adresleri ise bungalov evler olmaktadır. Büyük bir bölümü doğal malzemeler kullanılarak inşa edilen bu şirin evler, minimalist yaşam tarzını benimseyerek kendini doğanın huzurlu kollarına bırakmak isteyenler için biçilmiş bir kaftandır.

Bungalov Villalarda Neler Bulunur?

Şehir hayatının karmaşışından uzaklaşarak yeni kişisel yaşam biçimini deneyimlemek isteyenler tarafından rağbet gören bungalov villalar, misafirlerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmaktadır. Deniz kenarında veya ormanlık alan içerisine inşa edilebilen bungalov villalar, genellikle bir ya da bir buçuk katlıdır. Villaların içerisinde misafirlerin ihtiyaçlarını karşılayacak mutfak, yatak, lavabo ve oturma bölümü bulunmaktadır.

Bungalov villanın içinde bulunanlar yapının büyüklüğüne ve mühendisliğine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bu yapıların her geçen gün daha fazla tercih edilen bir konaklama seçeneği olması ile birlikte konfor seviyesini yükseltecek eklemeler yapılmaktadır. Tatil bölgelerinde yer alan bungalov villalarda havuz, şömine ve jakuzi görebilmek mümkündür.

Bungalov Evde Tatil Yapmak Keyifli Midir?

Bungalov evde tatil yapmak, misafirlerin doğa ile buluşmalarını ve hem fiziken hem de ruhen dinlenmelerini sağlamaktadır. Denize yakın ya da ormanlık alanlarda konumlanan bungalov evler, doğanın nimetlerinden yararlanabilmek için eşsiz bir fırsat sunmaktadır. Evin yapımında tamamen ahşap malzemelerin kullanılması ve gün içerisinde kuş cıvıltılarının oluşturduğu ahenk, kişilerin doğa ile daha iyi bağ kurmalarını sağlamaktadır.

Bungalov evlerde tatil yapan kişiler, ahşap malzemelerden gelen enfes koku ile hem fizyolojik hem de psikolojik açıdan iyi hissetmektedir. Görünümleri ile dahi doğanın bir parçası olduğunu hissettiren bu evlerde, oksijen sirkülasyonu sürekli bir şekilde sağlandığından rutubet ve küflenme gibi sorunlar görülmemektedir. Astım ve romatizma gibi hastalıklara sahip olan bireyler, bungalov evlerde şifalı bir tatilin kapılarını aralayabilmektedir.

Bu yapılar, konaklayan kişilerin birbirlerini ile daha fazla vakit geçirebilmelerini sağlamaktadır. Eşiniz, arkadaşlarınız ya da aileniz ile yapacağınız tatillerde birbirinizi daha fazla tanıma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Bungalov evler, balayı çiftlerinin de en çok rağbet gösterdikleri tatil seçenekleri arasında yer almaktadır. Doğal bir ortamda, lüks ve baş başa bir tatil imkanı sunan bungalov evler, çiftlerin birbirleri ile kaliteli ve hoş vakit geçirebilmeleri amacıyla konsepte uygun şekilde düzenlenmektedir. Çiftler bir yandan doğallığın tadını çıkarırken diğer yandan jakuzi, havuz ve şömine detaylar ile birlikteliklerini renklendirebilmektedir.

Bungalov Evde Kaç Kişi Tatil Yapabilir?

Bungalov ev genişliği ve konaklayabilecek kişi kapasitesi yapının mimari ve mühendisliğine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Keyifli ve doğa ile iç içe bir tatil yaşamak isteyenlerin her geçen gün daha çok bungalov evleri tercih etmesi ile konaklama seçenekleri gelişmektedir. Bungalov ev seçenekleri 2 – 4 ve 6 kişi kapasitesi olarak sınıflandırılmaktadır. Yapıların boyutuna ve yatak sayısına bağlı olarak konaklayabilecek kişi kapasitesi değişmektedir.

Fethiye’de Bungalov Villa Kiralanabilir Mi?

Muğla’nın göz bebeği olarak nitelendirilen ve her yıl binlerce turistin ilk tercihi olan Fethiye, konaklama açısından zengin seçenekler sunmaktadır. Konaklama seçenekleri arasında ön plana çıkan ise bungalov villa kiralama olmaktadır. Tatilciler Fethiye’de bungalov villa kiralama seçeneklerinden günlük, haftalık ya da aylık olarak yararlanabilmektedir.

Tatilcileri keyifli ve konforlu tatil seçenekleri ile buluşturan VillaVillam, Fethiye’de bungalov villa kiralama hizmeti isteyenlere güvenli hizmet sunmaktadır. Fethiye’nin popüler tatil lokasyonlarında sakin ya da hareketli konumlarda yer alan bungalov villalar, özelliklerine göre sınıflandırılmaktadır. Tercihini bungalov villalardan yana kullananlar korunaklı, deniz manzaralı ve jakuzili gibi özellikleriyle ön plana çıkan seçeneklerden yararlanabilmektedir.

Fethiye’de sevdiklerinizle birlikte keyifli bir tatil yapmak ve doğanın sundukları ile ruhunuzu dinlendirmek istiyorsanız villavillam adresini ziyaret ederek seçenekleri listeleyebilir ve güvenilir ödeme yöntemleri ile yerinizi ayırtabilirsiniz!

Favori Listesi
Etbis QR Kod
Takipte Kal
Türsab Logo
Websitemiz Kredi Kartlı
Alışverişlerde 256 Bit SSL
Sertifikası ile Korunmaktadır
Ssl
GÜVENLİ ÖDE
2023 @ Tüm Hakkı Saklıdır. İzinsiz İçerik Kullanılamaz.BöcekSoft