Size Özel

Kalabalık Ailelere Uygun

Kalabalık Ailelere Uygun Kiralık Villalar
Akıllı Sıralama

Kalabalık Aileler İçin Kiralık Villalar

Tatil yapmaya ihtiyacı olan herkes Villa Villam ile ev konforundaki tatile ulaşıyor. Firmamız sayesinde geniş aileler için kiralık villalar seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Villalarımızın içinde modern eşyalar, çeşitli ekipmanlar, konforlu yatak ve koltuklar, elektronik ürünler yer alır. Böylelikle evinizin konforunda tatil imkânına sahip olursunuz.

Geniş aileler için kiralık villalar arasından size en uygun olanı seçerek rezerve edebilirsiniz. Büyük villa seçeneklerimiz sayesinde kalabalık ailenizle rahat bir konaklama imkânınız olacak. Üstelik villaların konum olarak da her yere yakın olması şehri gezebilme imkânı yaratır. Böylelikle hem dinlenerek hem de gezerek tatil yaparsınız.

4 Kişilik Aileler İçin Kiralık Villa Kirala

Aileniz dört kişiyse ve ona göre bir villa istiyorsanız doğru yerdesiniz. Çünkü Villa Villam size 4 kişilik kiralık villa seçenekleri sunuyor.

Kalabalık aileniz veya bir arkadaş grubunuz olabilir. Tatil yaparken bir de konaklama sıkıntısı yaşamak istemiyor olabilirsiniz. Bunun için villa tatili size göre. Konakladığınız yerde tatil yaparak hem dinlenmiş hem de tatilin keyfini çıkarmış olursunuz.

6 Kişilik Aileler İçin Villa Kirala

Villaların büyüklüğü, ailenize göre kolayca ayarlanabilir. Birçok villa seçeneği sunmuş olduğumuzdan dolayı kalabalık aileniz olsa bile sorun yaşamazsınız. 6 kişilik bir ailesi ya da arkadaş grubu olan kişiler Villa Villam ile aradığı tatile kavuşacak. Tüm villalarımız herkesin rahat edeceği şekilde hazırlanmıştır.

 

Sevdiğiniz tüm kişiler ile gözlerden uzak bir yerde tatil yapmak sizi dinlendirecektir. Sayı olarak kalabalık olsanız hadi genellikle çoğu odada banyo bulunması kimseyi zora sokmayacaktır. Konforun üst düzeye tırmandığı 6 kişilik kiralık villa seçeneklerimiz ile sevdiklerinizle beraber keyifli bir tatil geçireceksiniz. Yapmanız gereken tek şey istediklerinizi bize iletmek ve tatilin keyfine bakmak.

8 Kişilik Aileler İçin Villa Kirala

Villa Villam ile 4 kişiden 14 kişiye kadar çıkabilecek genişlikte villalar bulursunuz. Şık ve konforun bir arada tutulduğu harika villalarda zamanınızı keyifli bir şekilde geçirirsiniz. Yüksek kalite standartlarında hazırlanan villalarda yaşadığınız şehrin yorgunluğunu atarsınız. Her villada havuz bulunması sizi denize gitme zahmetinden kurtarır. Sürekli temizlenen açık ve kapalı havuzlarımızı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

8 kişilik kiralık villa seçeneklerimizle kalabalık arkadaş grubunuz veya ailenizle şahane bir tatil geçirebilirsiniz. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamızdan size ve sevdiklerinize en uygun villayı kiralayabilirsiniz.

 

10 Kişilik Aileler İçin Villa Kirala

Anne, baba, çocuk, dede, büyükanne, teyze, dayı gibi kısaca geniş bir akraba topluluğunuz ile kiraladığınız villada konaklayabilirsiniz. Çoğu villamız kalabalık aileler için tasarlanmıştır. Villadaki tüm odalar büyüktür. Bazı villalarımızda ise her odada banyo bulunmaktadır. Bu özellikli evlerimizde herkes kendine ait odadaki banyoyu kullanarak bu konudaki sıkışıklıktan kurtulmuş olursunuz.

Geniş bahçeye sahip villalarımız ile kalabalık aileniz veya arkadaş topluluğunuzla eğlence düzenleyebilirsiniz. 10 kişilik kiralık villa seçeneği için hemen rezervasyon işlemlerinizi yapabilirsiniz.

14 Kişilik Aileler İçin Villa Kirala

Konaklamak için sayı 14 kişiye çıkabilir. Genelde günümüzde geniş aileler büyük villa bulma konusunda sıkıntı çekebiliyor. Fakat başarılı firmamız 14 kişilik kiralık villa ile kalabalık ailelere çözüm olmaktadır. Villa villam sayesinde aileniz ve arkadaşlarınızla geniş evlerde rahatlıkla konaklayarak tatil yapabilirsiniz. Korunaklı havuzlar sayesinde villalarımız küçük çocuklar için güvenlidir. Tatilinizi yaparken aklınız çocuklarda kalmayacak ve kafanızı dinleyeceksiniz.

Favori Listesi
Etbis QR Kod
Takipte Kal
Türsab Logo
Websitemiz Kredi Kartlı
Alışverişlerde 256 Bit SSL
Sertifikası ile Korunmaktadır
Ssl
GÜVENLİ ÖDE
2023 @ Tüm Hakkı Saklıdır. İzinsiz İçerik Kullanılamaz.BöcekSoft