Suit Roselya Mini

4Kişi
2Yatak Odası
2Banyo
Deniz Manzaralı Plaja/Merkeze Yakın
Dönemlik Fiyatlar
Gecelik

  • İnternet
  • Su Kullanımı
  • Elektrik Kullanımı
  • Tüpgaz
Suit Roselya Mini'yiKeşfet

VİLLA AÇIKLAMASI

Kalkan Ortaalan mevkiinde konumlandırılan suitimiz 2 yatak odasıyla 4 kişilik konaklama kapasitesi sunmaktadır. Rahat ulaşım imkanı sunmasının yanında özellikle merkez, restaurant, market, plaj ve sosyal yaşam alanlarına yakın bir seçenek arayışında olan misafirlerimizin incelemesini tavsiye edebileceğimiz suitmiz muhteşem bir deniz manzarasına da sahiptir. 

Hayallerinizi süsleyen eşsiz maviliğin tadını dilerseniz serinleme havuzunda çıkarabilir dilerseniz de şezlonglarında güneşlenip içeceğinizi yudumlarken günlük hayatın stresinden tamamen sıyrılabilirsiniz. 

İçinizi ısıtacak bir manzara ile güne başlama ayrıcalığına sahip olacağınız, konforlu mobilyaları ve ferah iç yapısıyla ayrıcalıklı hissedeceğiniz suitimiz çekirdek aileler kadar balayı çiftlerinin de tercihlerinde yer almaktadır. 

Not : Suit Roselya ile Suit Roselya Mini tek bir bina içinde yer almaktadır. Zemin ve birinci kat Suit Roselya'ya teras kat ise Suit Roselya Mini'ye aittir. İki suit arasında herhangi bir geçiş yoktur girişleri ayrıdır. 

Not: Suitimizin havuz terasında mangal yakmak yasaktır. Daire dışında otopark alanında mangal yakılabilmektedir. 

Havuz Ölçüleri
Boy3.50 M
En2.50 M
Derinlik1.20 M
Favori Listesi
Etbis QR Kod
Takipte Kal
Türsab Logo
Websitemiz Kredi Kartlı
Alışverişlerde 256 Bit SSL
Sertifikası ile Korunmaktadır
Ssl
GÜVENLİ ÖDE
2023 @ Tüm Hakkı Saklıdır. İzinsiz İçerik Kullanılamaz.BöcekSoft