Villada Tatilin Avantajı

Villada Tatil

VİLLADA TATİLİN AVANTAJLARI

Bir tatil düşünün evinizin sıcaklığı olsun ama eviniz değil de başka bir mekan olsun… Şöyle deniz kenarı, jakuzili…

Bir tatil düşünün o ormana yalnızca siz bakıyorsunuz, bir tatil düşünün o havuza yalnızca siz giriyorsunuz…

Bir tatil düşünün şezlong kapma derdine düşmüyor, yemek sırasına girmiyorsunuz, kahvaltıyı kaçırmayı saymıyorum bile… İster kalabalık bir aile olun, ister yeni evli bir çift ya da tüm kızlar toplanmaya ne dersiniz…

Tüm bunları mümkün kılan konseptin adı: Kiralık Villa….

Son dönemde kiralık villa seçeneklerinin artması, beklenti düzeyine göre alternatiflerin çoğalması, özellikle Kaş, Fethiye gibi gözde tatil mekanlarında villaların yaygınlaşması… Üstüne bir de Covid19 ile mücadele eklenince gel de villada tatili hayal etme…

 Şimdi o hayali gerçeğe dönüştürmeniz için nedenleri sıralayacağım…

Her şeyden önce tatil; kendimize verdiğiniz bir ödüldür, yaşam enerjimizi yükseltme, bir nevi kendimizi şarj etme yöntemidir. Onun için de en iyisini hak ettiğiniz aklınızdan çıkmasın.

Herkes tatilin en keyiflisini, en huzurlusunu, en ekonomik olanını tercih eder aslında. Sadece herkesin keyif duyduğu, huzur bulduğu şeyler farklıdır.

Bu durumda en önemli kriter BEKLENTİLERİNİZDİR… Villa, tatili size özel kılmak, konaklamadan başlayarak size özel tasarlamaktır.

Siz beklentilerinizi sıralıyorsunuz, Villa Villam size özel en uygun villa seçeneklerini sunuyor.

ÇOCUKLAR İLE TATİL NASIL OLACAK ?

Çocuklu aileler için konaklama en zorudur. Hem çocuk için uygun ortam hem de ebeveynler için tatil imkanı… Tüm denklemi bir arada bulmak çoğu zaman imkansız hale geliyor.

 

Villa seçeneğinde ise çocuklar ve yetişkinler için ayrı ayrı dizayn edilmiş havuzlar, çocuklara villanın bahçesinde güvenle oynama seçeneği, denize sıfır konum ya da doğanın içinde bir tatil imkanı bulabiliyorsunuz.

Bir otel yada pansiyon düşünün plaja gittiniz ve bir süre sonra çocuğunuz huysuzlandı ya da güneşte daha fazla kalmasını istemiyorsunuz villanın avantajını işte o zaman hissedersiniz, çünkü deniz de havuz da evinize gelmiştir. Hop denizden çık havuza geç, çocuğu bahçede oynat, istersen uyut tekrar mavi sulara dön…

HAVUZ TEMİZ Mİ ACABA

Covid19 ile mücadele kapsamında sosyal izolasyonun hayatımıza girmesi, temizlik kurallarına her zamankinden daha fazla titizlik gösterme gerekliliğini düşündüğümüzde havuz tatil için belirleyici bir etken oluyor.

Villada havuzu sadece kendi aileniz kullanacağı için “havuz temiz mi acaba” sorusu aklınızdan çıkıyor; güvenle, huzurla tadını çıkarıyorsunuz.

 

EKONOMİK AVANTAJ

Birden fazla çocuğunuz var, 4-5 kişilik bir ailenin her şey bir otel maliyetini düşünün. Üstelik sadece maliyeti değil, her şey dahil konsepti olunca otelden öteye geçemiyorsunuz, bulunduğunuz tatil cennetini keşfedemiyorsunuz. Oysa villa da böyle değil bütün aile bulunduğunuz bölgeyi keşfe çıkar, organik ürünleri seçer, mutfağa hep birlikte girip yemek yapmayı bile eğlenceye dönüştürebilirsiniz. Bulunduğunuz bölgenin yöresel lezzetlerini tatma imkanı bulabilirsiniz.

Haftalık ya da aylık kiralayabileceğiniz bir villayı iki-üç aile birlikte de kullanabilirsiniz.

Çocuklarınız birlikte zaman geçirirken, eşler de hem aile hem yakın arkadaşlarıyla bir arada tatilin keyfini çıkarabilmektedir. Böyle bir villanın maliyeti ise emin olun 5 yıldızlı bir otelin maliyetinin altında olacaktır. Bu villalar en az üç yatak odasından oluşuyor ve 6-7 yatak odasına kadar çıkabiliyor. Kişi sayısı arttıkça da konaklama maliyet azalıyor.

 

ROMANTİZMİ UNUTMAYIN

Yeni evli çiftler için villada balayı seçeneği için yorucu bir düğün sürecini sizlere unutturuyor. Düğün telaşından balayını planlamaya fırsat bulamayanlar ya da umduğunuz gibi bir otel ile karşılaşamama ihtimallerini unutun. Bu tatilin hayatınızın en unutulmaz tatili en özel tatili olması gerektiğinin farkındayız. 

KALABALIK ARKADAŞ GRUPLARI

Aile, sevgili ile tatil tamam da bekar ve yalnızsanız… Çok sevdiğiniz arkadaş gruplarınız sığınılacak en güzel liman… Hani böyle birlikte zaman geçirmeye doyamadığınız arkadaşlarınızdan oluşan grup… Aktiviteden aktiviteye koşacağınız arkadaşlarınız ile villada tatil oldukça cezbedici.

 

MUHAFAZAKÂR VİLLA

İnancınız gereği herkes ile aynı ortamda denize-havuza girmek sizin için çok uygun olmayabilir. Oteller bu durumu ancak kadın erkek ayrı havuzlar oluşturarak çözerken villada her şey size özel oluyor. Korunaklı villalarda ailecek havuza girebilir, sevdikleriniz ile dilediğiniz gibi tatilin tadını çıkarabilirsiniz.

Favori Listesi
Etbis QR Kod
Takipte Kal
Türsab Logo
Websitemiz Kredi Kartlı
Alışverişlerde 256 Bit SSL
Sertifikası ile Korunmaktadır.
Ssl
GÜVENLİ
ÖDE
2023 @ Tüm Hakkı Saklıdır. İzinsiz İçerik Kullanılamaz.BöcekSoft