Villa Zoho

8Kişi
4Yatak Odası
4Banyo
Açık/Kapalı HavuzTürk Hamamı/Sauna
Dönemlik Fiyatlar
Gecelik

  • Havuz ve Bahçe Bakımı
  • İnternet
  • Su Kullanımı
  • Elektrik Kullanımı
  • Tüpgaz
Villa Zoho - Kalkan'da Deniz Manzaralı Kiralık Villa'yıKeşfet
VİLLA AÇIKLAMASI

Kalkan Bezirgan mevkiinde 4 adet deniz manzaralı suit yatak odasıyla 8 kişilik konaklama kapasitesi sunan villamız oldukça geniş ve ferah yapısıyla kalabalık aile ve gruplar için popüler seçimlerdendir.Kesintisiz deniz manzarasına sahip sonsuzluk havuzuyla birlikte yine deniz manzarasına sahip kapalı havuzu olmak üzere iki adet havuzu bulunan villamızın ayrıca tatilinizi maksimum keyifle geçirmeniz adında ; yatak odasında konumlandırılmış deniz manzarasına nazır geniş jakuzisi, saunası ve Türk Hamamı da bulunmaktadır.

Konforunuz için tüm detay ve donanımların düşünüldüğü vila Kalkan merkeze 10-15 dakikalık sürüş mesafesinde bulunmaktadır. Muhafazakar tatil anlayışına tam anlamıyla cevap veren yapısıyla da bölgenin en çok tercih edilen lüks villaları arasındadır.

NOT: Villada yer alan kapalı havuzun ısıtma sistemi, günlük 800 TL karşılığında  01 Ekim- 15 Mayıs tarihleri arasında hizmete açılmaktadır. Kullanım bilgisinin, rezervasyon tarihinden 2 gün önce bildirilmesi yeterlidir. Isıtma hizmeti gün bazlı olarak açılıp kapatılamaz. Talep edilmesi halinde tatil süresi boyunca aktif olacak ve fiyatlandırılacaktır. 

Havuz Ölçüleri
Boy10 M
En4.50 M
Derinlik1.55 M
Kapalı Havuz
Boy3.50 M
En2 M
Derinlik0.90 M
Favori Listesi
Etbis QR Kod
Takipte Kal
Türsab Logo
Websitemiz Kredi Kartlı
Alışverişlerde 256 Bit SSL
Sertifikası ile Korunmaktadır
Ssl
GÜVENLİ ÖDE
2023 @ Tüm Hakkı Saklıdır. İzinsiz İçerik Kullanılamaz.BöcekSoft