JakuziliDoğa İçerisinde
Dönemlik Fiyatlar
Gecelik

  • Havuz ve Bahçe Bakımı
  • İnternet
  • Su Kullanımı
  • Elektrik Kullanımı
  • Tüpgaz
Villa Vendi Duo'yuKeşfet

VİLLA AÇIKLAMASI

Fethiye Göcek mevkiinde bulunan villa 2 yatak odasıyla 4 kişilik konaklama kapasitesi sunmaktadır. Korunaklı havuz alanına sahip villa balayı çiftlerinin ve çekirdek ailelerin en gözde tatil villası listesinde en üst sıralarda yer almaktadır.

Muhteşem doğa manzarası eşliğinde kahvaltılar yapabilir, şehrin gürültüsünden ve stresinden uzakta bol bol temiz havaya doyacağınız bir tatil yaşabilirsiniz.  Ana yatak odasında çift kişilik jakuzi bulunmaktadır. Bu sayede tüm yıl üzerinizde biriken yorgunluğu sevdiğinizle birlikte atabilir, tamamen size ait havuz alanında güneşin tadını çıkarabilirsiniz. 

Minik misafirlerimiz için havuz alanında sığ havuz ve bahçe alanında minik oyun parkı bulunmaktadır. Sizler sohbet ederken onlarda kendi başlarına eğlenebilir güzel anılar biriktirebilirler. Villanın içi evinizde aradığınız tüm konforu göz edilerek dizayn edilmiştir. Rahatlığınıza ve konforunuza önem verilen villanın mutfağın da aradığınız tüm araç gereçler mevcuttur. Bu sayede sevdiklerinize yemekler yapabilir, hoş sunumlar hazırlayabilirsiniz. 

Plaja yakın olan villanın özelliği sayesinde gününüzü diler havuz başında geçirebilir, dilerseniz de kısa araç sürüşleriyle plaj ve koylara gidebilirsiniz.

Havuz Ölçüleri
Boy9 M
En4 M
Derinlik1.5 CM
Favori Listesi
Etbis QR Kod
Takipte Kal
Türsab Logo
Websitemiz Kredi Kartlı
Alışverişlerde 256 Bit SSL
Sertifikası ile Korunmaktadır
Ssl
GÜVENLİ ÖDE
2023 @ Tüm Hakkı Saklıdır. İzinsiz İçerik Kullanılamaz.BöcekSoft