Villa Süpermovie

10Kişi
5Yatak Odası
5Banyo
Deniz ManzaralıSauna/Türk Hamamı/Kapalı Havuz
Dönemlik Fiyatlar
Gecelik

  • Havuz ve Bahçe Bakımı
  • İnternet
  • Su Kullanımı
  • Elektrik Kullanımı
  • Tüpgaz
Villa Süpermovie'yiKeşfet

VİLLA AÇIKLAMASI

Kalkan merkezde bulunan villa 5 yatak odasıyla 10 kişilik konaklama kapasitesi sunmaktadır. Korunaklı havuz alanına sahip villa kalabalık aileler ve geniş arkadaş gruplarının en çok tercih ettiği popüler tatil villasıdır.

Ayağınızın altına serili muhteşem maviliğe sahip, ucu bucağı gözükmeyen deniz manzarası ile sonsuzluk havuzuna girebilir, kış aylarında faaliyet gösteren iç mekan ısıtmalı havuzunda günün keyfini sürebilirsiniz. Lüks konsepte sahip ve eşi benzeri olmayan villada tüm yıl üstünüzde biriken yorgunluğu atmanıza yarayacak Sauna ve Türk hamamı bulunmaktadır. Fitliğine ve sağlığına önem veren misafirlerimizin tatilinde de formunu koruması için geniş ve ferah bir odaya spor aletleri konumlandırılmıştır.  

Modern dokunuşlarla harmanlanmış mimarisi ve iç dizaynı sayesinde, konfor ve lüksü aynı anda deneyimleyebilecek; doğa, deniz ve şehir manzarası eşliğinde tatilinizin hiç bitmemesini dileyeceksiniz.

Not: Açık havuz da kapalı havuz da klor ile değil tuz sistemiyle arındırılmaktadır.


Not :  Havuz ısıtma ücreti  günlük 30 paund  olarak aktif edilecektir.  Kullanım bilgisinin, rezervasyon tarihinden 2 gün önce bildirilmesi yeterlidir.

Havuz Ölçüleri
Boy7.5 M
En1.40 M
Derinlik12.5 M
Çocuk Havuzu
Boy5 M
En4 M
Derinlik0.20 M
Kapalı Havuz
Boy9 M
En3 M
Derinlik1.25 M
Favori Listesi
Etbis QR Kod
Takipte Kal
Türsab Logo
Websitemiz Kredi Kartlı
Alışverişlerde 256 Bit SSL
Sertifikası ile Korunmaktadır
Ssl
GÜVENLİ ÖDE
2023 @ Tüm Hakkı Saklıdır. İzinsiz İçerik Kullanılamaz.BöcekSoft