Deniz ManzaralıKalabalık Aile / Grup
Dönemlik Fiyatlar
Gecelik

  • Havuz ve Bahçe Bakımı
  • İnternet
  • Su Kullanımı
  • Elektrik Kullanımı
  • Tüpgaz
Villa Star Moon'uKeşfet

VİLLA AÇIKLAMASI

Kalkan Kalamar mevkiinde bulunan villa 4 yatak odasıyla 8 kişilik konaklama kapasitesi sağlamaktadır. Geniş aileler ve arkadaş grupların oldukça rahat konaklama yapabilecekleri şekilde dizayn edilmiştir. Kalkanın eşsiz deniz manzarasın da eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Merkeze oldukça yakın konum da yer almaktadır.

Kapasiteye uygun oldukça geniş ebatlardaki havuzu, dış mekan mobilyaları ve gün içinde vakit geçirmekten oldukça keyif alacağınız bahçesi ile unutulmaz bir tatil deneyimi sunmaktadır.  Eşsiz mavi atmosfer içinde yer alan villamızın iç mekanı da oldukça geniş ve ferah bir yaşam alanı sunmaktadır. Salonda şöminesi ile dört mevsim hizmet vermektedir. Bunların yanı sıra villada, birinci yatak odası içerisinde bir adet çift kişilik yatak, ebeveyn banyosu, ikinci ve üçüncü yatak odası içerisinde bir adet çift kişilik yatak,ebeveyn banyosu, dördüncü yatak odası içerisinde iki adet tek kişilik villa bulunmaktadır. Çatı katında deniz manzaralı jakuzi de yer almaktadır.
Villa temel donanıma sahip mutfağı, ferah salonu ve dış ekipmanları ile geniş ailelerin tercihleri arasında yer almaktadır. 

Havuz Ölçüleri
Boy7 m
En3.50 m
Derinlik1.55 M
Favori Listesi
Etbis QR Kod
Takipte Kal
Türsab Logo
Websitemiz Kredi Kartlı
Alışverişlerde 256 Bit SSL
Sertifikası ile Korunmaktadır
Ssl
GÜVENLİ ÖDE
2023 @ Tüm Hakkı Saklıdır. İzinsiz İçerik Kullanılamaz.BöcekSoft