Kalabalık Aile/Arkadaş Gruplarına UygunDoğa İçinde
Dönemlik Fiyatlar
Gecelik

  • Havuz ve Bahçe Bakımı
  • İnternet
  • Su Kullanımı
  • Elektrik Kullanımı
  • Tüpgaz
Villa SİRİUS'uKeşfet

VİLLA AÇIKLAMASI

Kalkan Çavdır mevkiinde bulunan villa 3 yatak odasıyla 6 kişilik konaklama kapasitesi sunmaktadır. Korunaklı havuz alanına sahip villa geniş aile ve kalabalık arkadaş gruplarının en çok tercih ettiği popüler tatil villasıdır.

Eşsiz benzersiz doğa güzelliğinin arasında yer alan villa muhafazakarlık arayan aile ve arkadaş grupları için oldukça uygundur. Şehrin gürültüsünden tamamen izole edilmiş villa da tüm yıl yaşadığınız tüm stresi ve yorgunluğunu üstünüzden atabileceksiniz. 

Eviniz de bulundurduğunuz tüm araç-gereçlerin temini edilmiş villa da, bahçeniz de mangal yakabilir, mutfağınız da sevdklerinize hoş sunumlar hazırlayabilirsiniz. Bahçe alanında bulunan oturma gruplarında sevdiklerinizle eğlenceli zamanlar geçirebilir, güneşin tadını havuz alanınızda serinleyerek veyahut salıncakta dinlenerek çıkarabilirsiniz. 

Doğa ile görsel şölen oluşturulan, lokasyonuyla Fethiye ve Antalya tam arasında bulunan villa da kısa araç sürüşleriyle Akdeniz ve Ege'nin yıldızı iki bölgeye ulaşabilir, el değmemiş plajlara gidebilir, tarihi yerlere misafirlik edebilirsiniz.

Havuz Ölçüleri
Boy9.5 M
En4.6 M
Derinlik1.60 M
Favori Listesi
Etbis QR Kod
Takipte Kal
Türsab Logo
Websitemiz Kredi Kartlı
Alışverişlerde 256 Bit SSL
Sertifikası ile Korunmaktadır.
Ssl
GÜVENLİ
ÖDE
2023 @ Tüm Hakkı Saklıdır. İzinsiz İçerik Kullanılamaz.BöcekSoft