Korunaklı Havuz AlanıJakuzili
Dönemlik Fiyatlar
Gecelik

  • Havuz ve Bahçe Bakımı
  • İnternet
  • Su Kullanımı
  • Elektrik Kullanımı
  • Tüpgaz
Villa Sino Trio'yuKeşfet

VİLLA AÇIKLAMASI

Fethiye Ovacık mevkiinde bulunan villa 3 yatak odasıyla 5 kişilik konaklama kapasitesi sunmaktadır. Kalabalık aile ve arkadaş gruplarının popüler tatil seçenekleri arasında en üst sıralarda yer almaktadır.  

Villaya ilk adımınızı attığınız anda ayaklarınızın altına serili doğa manzarası karşısında tüm yıl beklediğiniz o tatil sizleri şımartacaktır. Muhteşem bir doğaya sahip olan Ovacık ve bu muhteşemliğine eşlik eden modern bir mimariye sahip villa, Ovacık'a girdiğiniz de kendini belli edecek ve aklınıza kazınacak bir yapıdır. Villanın içerisi ferah ve doğayla karşı karşıyadır. Soft renklerle dekore edilmiş salon ve teras alanı sizleri tüm yıl çektiğiniz şehrin gürültüsü ve stresinden bir nebze de olsa uzaklaştıracak ve ruhunuzu dinlendirecektir. Evinizden uzakta olsa sizleri evinizde hissettirecek her donanıma sahip villa konum avantajıyla sizleri Ege ve Akdenizin en güzel manzaralarının birçoğunu elinizin altına sermektedir. 

Havuz terasının yanında sıcak havaların tadını serinleyerek çıkarmanız için soğuk jakuzi konumlandırılmıştır. Dünyaca ünlü Ölüdeniz'e kısa ve rahatla ulaşım sağlayacağınız konum avantajlı villa merkezi konumdadır. Dünyanın en büyük ve gözde yürüyüş yollarında ilk 10'a girmiş Likya Yolunda yürüyüşçülere katılabilir, eşsiz Ölüdeniz manzarasına karşı sevdiklerinizle zaman geçirebilir, tatilci ve turistlerin gözdesi Hisarönü'nde eğlencelere katılabilir, tatilinize anılar ekleyebilirsiniz.

Havuz Ölçüleri
Boy7 M
En3.5 M
Derinlik1.50 M
Favori Listesi
Etbis QR Kod
Takipte Kal
Türsab Logo
Websitemiz Kredi Kartlı
Alışverişlerde 256 Bit SSL
Sertifikası ile Korunmaktadır.
Ssl
GÜVENLİ
ÖDE
2023 @ Tüm Hakkı Saklıdır. İzinsiz İçerik Kullanılamaz.BöcekSoft