Kalabalık Aile/GrupDoğa İçinde
Dönemlik Fiyatlar
Gecelik

  • Havuz ve Bahçe Bakımı
  • İnternet
  • Su Kullanımı
  • Elektrik Kullanımı
  • Tüpgaz
Villa Silver View'iKeşfet

VİLLA AÇIKLAMASI

Antalya Kaş mevkiinde sonsuz deniz ve doğa manzarasına sahip premium seçenekler arasında yer alan villamız 5 yatak odasıyla 10 kişilik konaklama kapasitesi sunmaktadır. Gözde tatil merkezlerimizden Kaş'ın ruhununuzu okşayacağı muhteşem manzarasına karşı konumlandırılan sonsuzluk havuzunda tüm yorgunluk ve stresinizden sıyrılacaksınız. 
Bölgeye özgü taşlar kullanılarak inşa edilen villamızda doğa dostu bir tasarımla güneş enerjisi kullanılarak enerji ihtiyacı karşılanmaktadır. Toplam 7 odadan oluşan villamızın 5 yatak odası, biri çalışma ve eğlence odası diğeri de hizmetli/görevli odasıdır. 
Yatak odalarının hepsinde jakuzi özel banyo ve iki lavabo yer almaktadır. Doğa ile iç içe tatil imkanı sunan villamız tüm teknolojik donanımlara sahiptir. İnternet, taşınabilir ses sistemi, projeksiyon makinesi, karaoke, akustik davul, bilardo masası eğlenceli zaman geçirebilmeniz adına hizmetinizdedir. Yaklaşık  dönümden oluşan zeytin arazisinde yürüyüş yapabilir, geniş sonsuzluk havuzunda eğlenceli zaman geçirebilir, hizmetinize sunulan aktivitelerle zamanını dolu olu geçirebilirsiniz. Villamız Meis adasının tam karşısında yüksek bir konumda yer almaktadır. 

Villamızla ilgili belirtilmesi gereken önemli detaylar;

Konum itibariyle ulaşım ve bulunabilirlik açısından yardımcı olmamız için girişiniz için irtibata geçilmesi gerekir. 
Doğa dostu enerji sistemlerinde güç tüketimi yüksek elektronik eşyaların ( bulaşık,çamaşır makinesi vs.) akşam saatlerinde kullanılmaması gerekir.
Doğa ile iç içe bir tatil sunduğu için akşam saatlerinde arazi dışına çıkılmamalıdır. Tüm villalarda olduğu gibi ilaçlama yapılsa dahi sinek,böcek ve sürüngenlere karşı dikkatli olunmalıdır.
Ekstra temizlik istenmesi durumunda ücretli olarak yapılmaktadır. 
Villamız merkeze uzak bir konumda yer almaktadır. Bu nedenle alışveriş vs talepleriniz bir gün önceden villa sahibine iletilmelidir. Bu hizmetimiz haftada maksimum 3 kere verilemkte olup alışveriş faturası haricinde herhangi bir ücret talep edilmemektedir.
Villa sahipleri güvenlik veya herhangi bir ihtiyaç için arazide göremeyeceğiniz ama istediğinizde ulaşabileceğiniz bir noktada konaklamaktadırlar.
Villa terasında korkuluk bulunmamaktadır. Bu nedenle çocuklarınızı gözetimde tutmanız gerekmektedir. Havuz derinliği 1.40 metredir. 
Evcil hayvan kabul edilmektedir.

 

Havuz Ölçüleri
Boy15 m
En4.50 m
Derinlik1.40 m
Favori Listesi
Etbis QR Kod
Takipte Kal
Türsab Logo
Websitemiz Kredi Kartlı
Alışverişlerde 256 Bit SSL
Sertifikası ile Korunmaktadır.
Ssl
GÜVENLİ
ÖDE
2023 @ Tüm Hakkı Saklıdır. İzinsiz İçerik Kullanılamaz.BöcekSoft