Doğa İçindeJakuzili
Dönemlik Fiyatlar
Gecelik

  • Havuz ve Bahçe Bakımı
  • İnternet
  • Su Kullanımı
  • Elektrik Kullanımı
  • Tüpgaz
Villa Sehri'yiKeşfet

VİLLA AÇIKLAMASI

Kalkan İncebel mevkiinde bulunan villa 2 yatak odasıyla 4 kişilik konaklama kaapsitesi sunmaktadır. Korunaklı havuz alnına sahip villa balayı çiftleri ve çekirdek ailelerin popüler villa tercihi seçenekleri arasındadır. 

Villaya ilk adımınızı attığınız anda gözlerinizin hakkını verecek ayaklarınızın altına serili doğa manzarası karşısında tüm yıl beklediğiniz o tatil sizleri şımartacaktır. Muhteşem bir doğaya sahip olan İncebel ve bu muhteşemliğine eşlik eden beyaz ve temiz bir mimariye sahip villa, İncebel'e girdiğiniz de kendini belli edecek ve aklınıza kazınacak bir yapıdır. Villanın içerisi ferah ve doğayla karşı karşıyadır. Soft renklerle meze edilmiş salon ve teras alanı sizleri tüm yıl çektiğiniz şehrin gürültüsü ve stresinden bir nebze de olsa uzaklaştıracak ve ruhunuzu dinlendirecektir. Evinizden uzakta olsa sizleri evinizde hissettirecek her donanıma sahip villa konum avantajıyla sizleri Ege ve Akdenizin en güzel manzaralarının birçoğunu elinizin altına sermektedir. 

Ana yatak odasında bulunan çift kişilik jakuzi sayesinde sevdiğinizle beraber tüm yıl üzerinizde biriken yorgunluğu atabilirsiniz. Minik misafirlerimize dost villanın havuzunda güneşin tadını doya doya serinleyerek çıkarabilmeleri için sığ kısım bulunmaktadır. 

Havuz Ölçüleri
Boy10 M
En2.5 M
Derinlik1.55 M
Çocuk Havuzu
Boy4 M
En2.5 M
Derinlik30 CM
Favori Listesi
Etbis QR Kod
Takipte Kal
Türsab Logo
Websitemiz Kredi Kartlı
Alışverişlerde 256 Bit SSL
Sertifikası ile Korunmaktadır.
Ssl
GÜVENLİ
ÖDE
2023 @ Tüm Hakkı Saklıdır. İzinsiz İçerik Kullanılamaz.BöcekSoft