Korunaklı Havuz AlanıDeniz Manzaralı
Dönemlik Fiyatlar
Gecelik

  • Havuz ve Bahçe Bakımı
  • İnternet
  • Su Kullanımı
  • Elektrik Kullanımı
  • Tüpgaz
Villa San More'yiKeşfet

VİLLA AÇIKLAMASI

Fethiye Faralya Kirme mevkiinde bulunan villa 2 yatak odasıyla 4 kişilik konaklama kapasitesi sağlamaktadır. Korunaklı havuz alanına sahip villa balayı çiftleri ve çekirdek ailelerin popüler tatil villasıdır.

Ruhunuza seslenecek bir deniz manzarası karşısında oldukça ideal genişlikte korunaklı bir yüzme havuzu ve özenle seçilmiş havuz ve bahçe ekipmanları ile hizmetinizde olan villamız bölgenin dokusuna uygun olarak dizayn edilmiştir. Alışılagelmiş villa tatilinin dışında Likya Yolu güzergahında yer alan bu özel villamız, market ve restaurantlara oldukça yakın ve keşfedilmeyi bekleyen doğal güzelliklerinin yanısıra tarihi Roma ve Likya kalıntılarıyla da her an karşılaşabileceğiniz gerçek anlamda özel bir tatil için misafirlerimizi beklemektedir.

Dünyaca ünlü Ölüdeniz, Belcekız gibi plajlara gidebilir, yine Dünya'da ilk 10'a girmiş Likya yürüyüş yolunda trekking yapan yürüyüş sevenlere katılabilir veya onların dinlenme noktasında hep beraber manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.

NOT: Faralya, yamaç üzerine kurulu doğa ile  iç içe bir yerleşim yeridir. Kelebekler Vadisi ve Kabak Koyu'na sahip olan bu bölgeye ulaşım, yer yer yokuş ve toprak yollarla sağlanmaktadır. 

 

Havuz Ölçüleri
Boy7 M
En3 M
Derinlik1.50 M
Favori Listesi
Etbis QR Kod
Takipte Kal
Türsab Logo
Websitemiz Kredi Kartlı
Alışverişlerde 256 Bit SSL
Sertifikası ile Korunmaktadır.
Ssl
GÜVENLİ
ÖDE
2023 @ Tüm Hakkı Saklıdır. İzinsiz İçerik Kullanılamaz.BöcekSoft