Villa Rosalie Deux

2Kişi
1Yatak Odası
1Banyo
Deniz Manzaralı/JakuziliAçık/Kapalı Havuz
Dönemlik Fiyatlar
Gecelik

  • Havuz ve Bahçe Bakımı
  • İnternet
  • Su Kullanımı
  • Elektrik Kullanımı
  • Tüpgaz
Villa Rosalie Deux - Kiralık Jakuzili Villa'yıKeşfet

VİLLA AÇIKLAMASI 
 

Kalkan Akbel mevkiinde konumlandırılan villamız iki kişilik konaklama kapasitesi sunmaktadır. Balayı tatili arayışında olan misafirlerimizin beklenti ve taleplerinin farkında olarak her detayın ayrı düşünüldüğü villamız balayı serüveninize ev sahipliği yapacaktır. 

Bulunduğu konum sebebiyle muhteşem bir doğa ve deniz manzarası eşliğinde korunaklı havuzunun tadını doyasıya çıkarabileceğiniz villamızın yine havuz terasında konumlandırılan konforlu bir loca yer almaktadır. Gününüzü dilerseniz açık havuzunda serinleyerek, dilerseniz manzaraya nazır locasında içeceğinizi yudumlayıp dinlenerek geçirebileceğiniz villamız kış döneminde de hizmet verebilecek donanıma sahiptir. 

Yatak odasında konumlu jakuzisi ve ısıtmalı kapalı havuzu bulunan villamız tüm mobilyalarından temel donanıma sahip mutfağına varıncaya dek tam aradığınız villayı bulduğunuzu daha ilk günden size hissettirecektir.

Not :
Havuz ısıtma ücreti 1 Kasım - 1 Nisan tarihleri arasında dahil olup diğer tarihler için talep edilmesi durumunda günlük 500TL'dir.  Kullanım bilgisinin, rezervasyon tarihinden 2 gün önce bildirilmesi yeterlidir.

Havuz Ölçüleri
Boy7 M
En3 M
Derinlik1.60 M
Kapalı Havuz
Boy2.50 M
En1.75 M
Derinlik1 M
Favori Listesi
Etbis QR Kod
Takipte Kal
Türsab Logo
Websitemiz Kredi Kartlı
Alışverişlerde 256 Bit SSL
Sertifikası ile Korunmaktadır
Ssl
GÜVENLİ ÖDE
2023 @ Tüm Hakkı Saklıdır. İzinsiz İçerik Kullanılamaz.BöcekSoft