Villa Otantik

4Kişi
2Yatak Odası
2Banyo
Doğa İçindeTaş Mimari
Dönemlik Fiyatlar
Gecelik

  • Havuz ve Bahçe Bakımı
  • İnternet
  • Su Kullanımı
  • Elektrik Kullanımı
  • Tüpgaz
Villa Otantik'iKeşfet

VİLLA AÇIKLAMASI 

Fethiye Faralya mevkiinde konumlandırılan villamız 2 yatak odasıyla 4 kişilik konaklama kapasitesi sunmaktadır. Likya yolu güzergahında bulunan villamız Kelebekler Vadisi, Kabak koyu ve Ölüdeniz'e rahatlıkla ulaşarak hayallerinizdeki tatili geçirebileceğiniz eşsiz bir fırsat sunmaktadır. 

Beklentileriniz gözetilerek özenle dizayn edilen dış mekana sahip villamızın havuzbaşında yer alan ateş çukurunda sevdiklerinizle birlikte ağustos böceklerinin sesleri eşliğinde koyu sohbetlere dalabilir, havuzunda serinleyerek güneşin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Uzaktan deniz manzarası da sunan villamız taş mimari yapısıyla doğal bir serinlik sağlayarak uykunuza doymuş şekilde güne dinç bir şekilde başlayabileceğiniz unutulmaz bir tatil fırsatı sunmaktadır. 

İç mekanı da son derece konforlu mobilyalarla donatılan villamızın ana yatak odasında jakuzisi de yer almaktadır. Balayı çiftleri ve çekirdek ailelerin sessiz, sakin ve huzurlu bir tatil geçirebileceği, doğa ve deniz manzarası sunan villamız Fethiye tatilinize ev sahipliği yapacaktır. 

Not: Faralya bölgesi doğa ile iç içe bir bölgedir. Bölgeye yer yer yokuşlu, dik ve toprak yollardan geçilerek ulaşım sağlanmaktadır. Villamıza giden güzergahın son 600 metrelik kısmı stabilize toprak yoldur. Alçak ve spor araçlarla ulaşım imkanı bulunmamaktadır. 

Havuz Ölçüleri
Boy10 M
En4 M
Derinlik1.50 M
Favori Listesi
Etbis QR Kod
Takipte Kal
Türsab Logo
Websitemiz Kredi Kartlı
Alışverişlerde 256 Bit SSL
Sertifikası ile Korunmaktadır
Ssl
GÜVENLİ ÖDE
2023 @ Tüm Hakkı Saklıdır. İzinsiz İçerik Kullanılamaz.BöcekSoft