Villa Marvel

4Kişi
2Yatak Odası
2Banyo
Deniz ManzarasıKorunaklı Havuz Alanı
Dönemlik Fiyatlar
Gecelik

  • Havuz ve Bahçe Bakımı
  • İnternet
  • Su Kullanımı
  • Elektrik Kullanımı
  • Tüpgaz
Villa Marvel'iKeşfet

VİLLA AÇIKLAMASI

Fethiye Göcek (Gökçeovacık)  mevkiinde bulunan villa 2 yatak odasıyla 4 kişilik konaklama kapasitesi sunmaktadır. Korunaklı havuz alanına sahip villa balayı çiftlerinin gözde villalarındandır.

Havuz bahçe kısmı oldukça geniş olan villada, sıkılmadan uzun süre vakit geçirecek, sakinliğin keyfini sürebileceksiniz. Geniş bahçe alanı sayesinde, çocuklu ailelerin ilk tercihleri arasındadır.
Yemyeşil bahçesinde yer alan konforlu oturma grubu, kapasiteye uygun şezlong takımı ve salıncağı bulunan villanın, iç mekanı da dış mekanı kadar konforlu ve ferah bir yaşam alanı sunmaktadır. Kendi evinizi aratmayacak tüm araç gereçlere sahip olan villada, herhangi bir şeyin eksikliğini hissetmeniz söz konusu dahi olmayacak.

Göcek, Fethiye'nin bir mahallesidir, kendine ait merkezi bulunmaktadır ve pek çok plaja yakın konumdadır. Gökçeovacık kalabalıktan uzak, doğayla iç içe tatil yapmak isteyen misafirlerimizin tercihleri arasında yer almaktadır.  Bu bölgede bulunan villalara yer yer stabilize toprak yol ile ulaşılmaktadır. Ulaşım için özel araç veya taksi kullanımı gereklidir. 


NOT: Villaya giden yolun son 400 metresi stabilize toprak yoldur.
NOT: Bölge genelinde kısa süreli elektrik kesintileri yaşanmaktadır. 

Havuz Ölçüleri
Boy7 M
En3.5 M
Derinlik1.50 M
Favori Listesi
Etbis QR Kod
Takipte Kal
Türsab Logo
Websitemiz Kredi Kartlı
Alışverişlerde 256 Bit SSL
Sertifikası ile Korunmaktadır
Ssl
GÜVENLİ ÖDE
2023 @ Tüm Hakkı Saklıdır. İzinsiz İçerik Kullanılamaz.BöcekSoft