Kapalı Havuzlu Jakuzili
Dönemlik Fiyatlar
Gecelik

  • Havuz ve Bahçe Bakımı
  • İnternet
  • Su Kullanımı
  • Elektrik Kullanımı
  • Tüpgaz
Villa Marlyn'ıKeşfet

VİLLA AÇIKLAMASI

Kalkan Ulugöl mevkiinde bulunan villa 2 yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesi sunmaktadır. Korunaklı havuz alanına sahip villa çekirdek aile ve balayı çiftlerinin popüler seçenekleri arasında üst sıralarda yer almaktadır. 

Ana yatak odasında bulunan çift kişilik jakuzi sayesinde sevdiğinizle beraber tüm yıl üstünüzde oluşan kötü enerjileri ve yorgunluğu atabilirsiniz. 
Villanın iç ve dış mekan yaşam alanları oldukça konforlu ve ferah bir atmosfer sunmaktadır. Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte tüm yıl beklediğiniz tatilinize ev sahipliği yapacak olan villa da kapalı havuzda bulunmaktadır. Bu sayede yazın olduğu gibi kışında tatillerinize rahatça ev sahipliği yapacaktır. 

Minik misafirlerimiz de güneşin tadını ister havuzda ki sığ kısımda çıkarabilir isterlerse de bahçe de bulunan oyun alanında keyifli anlar biriktirebilirler. 

Not: Villamızın yakın çevresinde arıtma tesisi bulunmaktadır ve bu bir miktar ses yaratabilmektedir ancak koku konusunda kesinlikle bir sorun yaratmamaktadır.

Not: 1 Kasım - 1 Mayıs tarihleri arasında havuz ısıtma sistemi aktiftir. Su sıcaklığı hijyen koşulları gereği 28 derece olmaktadır. 

Havuz Ölçüleri
Boy10 M
En3.5 CM
Derinlik1.55 CM
Kapalı Havuz
Boy6 M
En3 M
Derinlik1 M
Favori Listesi
Etbis QR Kod
Takipte Kal
Türsab Logo
Websitemiz Kredi Kartlı
Alışverişlerde 256 Bit SSL
Sertifikası ile Korunmaktadır
Ssl
GÜVENLİ ÖDE
2023 @ Tüm Hakkı Saklıdır. İzinsiz İçerik Kullanılamaz.BöcekSoft