Deniz ManzarasıSauna/Jakuzi/Çocuk Havuzu
Dönemlik Fiyatlar
Gecelik

  • Havuz ve Bahçe Bakımı
  • İnternet
  • Su Kullanımı
  • Elektrik Kullanımı
  • Tüpgaz
Villa Marguerite Mini'yiKeşfet

VİLLA AÇIKLAMASI 

Kalkan Kördere mevkiinde konumlandırılan villamız 2 yatak odasıyla 4 kişilik konaklama kapasitesi sunmaktadır. Eşsiz bir deniz manzarası eşliğinde havuz keyfinizin ikiye katlacanağı villamızda çocuk havuzu olarak da değerlendirebileceğiniz havuzbaşı jakuzisi yer almaktadır. 

Özellikle günbatımı manzarasıyla ön plana çıkan villamızda ayrıcalıklı bir tatile sahip olacaksınız. Manzara ve temiz havanın keyfine doyasıya varabileceğiniz konforlu bir locası da bulunan villa taş mimari yapısıyla da alışılmış tatil villalarından ayrılmaktadır. 

Kalite ve konforun harmanlandığı villamız balayı çiftlerinin olduğu kadar çekirdek ailelerin de popüler tercihlerindendir. Saunası, deniz manzaralı suit yatak odaları ve jakuzisi ile rüya gibi bir tatil için kesinlikle incelemenizi tavsiye edeceğimiz seçeneklerimizdendir. 

Not : 5 kişi ve üzeri konaklamalar için villamızda 3 yatak odası daha bulunmaktadır. 5 kişi ve üzeri konaklamalar için Villa Marguerite sayfasından rezervasyon yapılabilir.
Villa Marguerite Mini yalnızca 4 kişiye kadar olan konaklamalar için uygundur ve bu sayfadan yapılan rezervasyonlar için 2 yatak odası aktif olarak hizmet vermektedir. 

Havuz Ölçüleri
Boy12 M
En4 M
Derinlik1.60 M
Favori Listesi
Etbis QR Kod
Takipte Kal
Türsab Logo
Websitemiz Kredi Kartlı
Alışverişlerde 256 Bit SSL
Sertifikası ile Korunmaktadır.
Ssl
GÜVENLİ
ÖDE
2023 @ Tüm Hakkı Saklıdır. İzinsiz İçerik Kullanılamaz.BöcekSoft