Villa LYCIAN 2

4Kişi
2Yatak Odası
2Banyo
Doğa/Deniz ManzaralıÖlüdeniz/Kelebekler Vadisine Yakın
Dönemlik Fiyatlar
Gecelik

  • Havuz ve Bahçe Bakımı
  • İnternet
  • Su Kullanımı
  • Elektrik Kullanımı
  • Tüpgaz
Villa Lycian 2 - Fethiye'de Ölüdeniz'e Yakın Kiralık Villa'yıKeşfet

VİLLA AÇIKLAMASI

Fethiye Kirme mevkiinde Ölüdeniz, Kelebekler Vadisi ve Faralya'ya oldukça rahat ve hızlı bir ulaşım sağlayabileceğiniz lokasyonda yer alan villamız 2 yatak odasıyla 4 kişilik konaklama kapasitesi sunmaktadır.
Yapımı 2021 yılında tamamlanan korunaklı villamız deniz ve doğa manzarasına sahip olmasının yanında özellikle konumuyla sizi cezbedecektir. Dünyaca ünlü Kelebekler Vadisi'nin oldukça yakınında, Ölüdeniz'e ve Faralya'ya rahat bir ulaşım sağlayabileceğiniz bir ayrıcalıkla villa tatili yapmak isterseniz tartışılmaz sayılı seçeneklerden bir tanesi olan villamızı incelemelisiniz. Ruhunuza seslenecek bir manzara karşısında oldukça ideal genişlikte tam korunaklı bir yüzme havuzu ve özenle seçilmiş havuz ve bahçe ekipmanları ile hizmetinizde olan villamız bölgenin dokusuna uygun olarak taş mimariden oluşmaktadır. Ebeveyn odasında konumlandırılan bir jakuziye de sahip villada tüm mobilyalar konforunuz gözetilerek modern bir anlayışla seçilmiştir. 
Alışılagelmiş villa tatilinin dışında Likya Yolu güzergahında yer alan bu özel villamız, market ve restaurantlara oldukça yakın ve keşfedilmeyi bekleyen doğal güzelliklerinin yanısıra tarihi Roma ve Likya kalıntılarıyla da her an karşılaşabileceğiniz gerçek anlamda özel bir tatil için misafirlerimizi beklemektedir.


NOT: Faralya, yamaç üzerine kurulu doğa ile  iç içe bir yerleşim yeridir. Kelebekler Vadisi ve Kabak Koyu'na sahip olan bu bölgeye ulaşım, yer yer yokuş ve toprak yollarla sağlanmaktadır. Son 1 km stabilize toprak yoldur.

 
Havuz Ölçüleri
Boy9.50 m
En4 m
Derinlik1.40 m
Favori Listesi
Etbis QR Kod
Takipte Kal
Türsab Logo
Websitemiz Kredi Kartlı
Alışverişlerde 256 Bit SSL
Sertifikası ile Korunmaktadır
Ssl
GÜVENLİ ÖDE
2023 @ Tüm Hakkı Saklıdır. İzinsiz İçerik Kullanılamaz.BöcekSoft