Deniz ManzaralıKalabalık Aile/Arkadaş Gruplarına Uygun
Dönemlik Fiyatlar
Gecelik

  • Havuz ve Bahçe Bakımı
  • İnternet
  • Su Kullanımı
  • Elektrik Kullanımı
  • Tüpgaz
Villa Logo'yuKeşfet

VİLLA AÇIKLAMASI

Kalkan Kızıltaş mevkiinde bulunan villa 5 yatak odasıyla 10 kişilik konaklama kapasitesi sağlamaktadır. Villa kalabalık aile ve geniş arkadaş gruplarının tercihleri başında bulunmaktadır.

Muhteşem manzarası ve konforuyla sizi etkisi altında bırakacak olan villa, lüks mimariye sahip olup, tam donanımlılığıyla ihtiyaçlarınıza cevap verecektir. Havuz bahçe kısmında kişi sayısına uygun şezlong takımı, oturma grubu, barbekü alanı bulunan villanın, iç mekanı da dış mekanı kadar konforlu dizayn edilmiştir. Kendi evinizi aratmayacak donanıma sahip olan villanın salon bölümünde bilardo, fitnes ve spor salonu bulunmaktadır.

Yatak odalarından dördü çift kişilik yatağa, biriyse iki tek kişilik yatağa sahiptir; ayrıca her odada banyo bulunmaktadır. Villanın tüm pencereleri denize açılmakta; böylece güne deniz manzarasıyla başlayıp şehir, yıldızlar ve ay ışığıyla sonlandırmanızı sağlayacaktır.

Deniz, şehir ve doğa manzarasına doyacağınız unutulmaz tatiliniz için villa, değerli misafirlerini ağırlamak için beklemektedir.

NOT: Kapalı havuz ısıtma sistemi günlük 850TLdir. Kullanım bilgisinin konaklamadan 48 saat önce bildirilmesi yeterlidir.

Havuz Ölçüleri
Boy10 M
En4.5 M
Derinlik1.55 M
Favori Listesi
Etbis QR Kod
Takipte Kal
Türsab Logo
Websitemiz Kredi Kartlı
Alışverişlerde 256 Bit SSL
Sertifikası ile Korunmaktadır
Ssl
GÜVENLİ ÖDE
2023 @ Tüm Hakkı Saklıdır. İzinsiz İçerik Kullanılamaz.BöcekSoft