Villa LİVELY TRİO

4Kişi
2Yatak Odası
2Banyo
Korunaklı Havuz Alanı/JakuziliBalayı Konsept
Dönemlik Fiyatlar
Gecelik

  • Havuz ve Bahçe Bakımı
  • İnternet
  • Su Kullanımı
  • Elektrik Kullanımı
  • Tüpgaz
Villa Lively Trio'yuKeşfet

VİLLA AÇIKLAMASI

Fethiye Çiftlik mevkiinde bulunan villa 2 yatak odasıyla birlikte 4 kişilik konaklama kapasitesine sunmaktadır. Korunaklı havuz alanına sahip jakuzili villa çekirdek aile ve balayı çiftlerinin popüler seçenekleri arasında üst sıralarda yer almaktadır. 

Villanın iç ve dış mekan yaşam alanları oldukça konforlu ve ferah bir atmosfer sunmaktadır. Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte tüm yıl beklediğiniz tatilinize ev sahipliği yapacak olan villa evinizdeki konforu size sunmaktadır. 

Gününüzü dilerseniz havuz alanında güneşin tadını çıkarıp havuzunda serinleyerek geçirebileceğiniz gibi dilerseniz de aracınızla oldukça rahat ve kısa bir yolculuk sonrasında el değmemiş koy ve plajları ziyaret ederek değelerlendirebilirsiniz. Çalış, Karataş, Akmaz, Karaot Plajları ile koruma altındaki Katrancı ve Günlüklü Koylarına dakikalar içinde ulaşım sağlayabileceğiniz mükemmel konum avantajı sunan villamız sonraki tatil planlarınızda da ilk sıralarda kendisine yer edinecektir.

Not: Görsellerde yer alan katlı yapı mülk sahibine ait olup kullanılmamaktadır. Villa korunaklılığına etkisi bulunmamaktadır.

Havuz Ölçüleri
Boy5 M
En3.5 M
Derinlik1.60 M
Favori Listesi
Etbis QR Kod
Takipte Kal
Türsab Logo
Websitemiz Kredi Kartlı
Alışverişlerde 256 Bit SSL
Sertifikası ile Korunmaktadır
Ssl
GÜVENLİ ÖDE
2023 @ Tüm Hakkı Saklıdır. İzinsiz İçerik Kullanılamaz.BöcekSoft