Taş MimariKorunaklı Havuz Alanı
Dönemlik Fiyatlar
Gecelik

  • Havuz ve Bahçe Bakımı
  • İnternet
  • Su Kullanımı
  • Elektrik Kullanımı
  • Tüpgaz
Villa Kiraz Çiçeği Duo'yuKeşfet

VİLLA AÇIKLAMASI

Fethiye Seydikemer'de yer alan villamız 2 yatak odasıyla 4 kişilik konaklama kapasitesi sunmaktadır. Çekirdek aile ve balayı çiftlerinin popüler seçenekleri arasında yer alan korunaklı havuz alanına sahip villamız doğa ile iç içe, sessiz, sakin ve huzurlu bir tatil imkanına sahiptir. 

Muhteşem bir doğa manzarasına nazır özel konumuyla güne yalnızca kuş sesleri eşliğinde merhaba diyebileceğiniz villa doğanın dokusuna uygun mimari detaylarıyla daha ilk adım attığınız andan itibaren ruhunuzu saracaktır. Taş, ahşap ve mermerin muhteşem uyumuyla özel bir tatil geçirebileceğiniz villa aileniz ve sevdiklerinizle birlikte keyifli bir tatil için sizleri beklemektedir. 

Seydikemer, Fethiye merkeze 20km, Kalkan merkeze 60km uzaklıktadır. Tek bir bölgeye bağlı kalmak istemeyen, pek çok plajı ve doğa harikalarını görüp deneyimlemek isteyen misafirlerimizin tercihleri başında gelen bir bölgedir. Doğayla iç içe, kargaşa ve kalabalıktan uzak; turizm merkezlerine rahat bir sürüş ile ulaşabileceğiniz bölgedir.

Havuz Ölçüleri
Boy9 M
En4 M
Derinlik1.55 M
Favori Listesi
Etbis QR Kod
Takipte Kal
Türsab Logo
Websitemiz Kredi Kartlı
Alışverişlerde 256 Bit SSL
Sertifikası ile Korunmaktadır.
Ssl
GÜVENLİ
ÖDE
2023 @ Tüm Hakkı Saklıdır. İzinsiz İçerik Kullanılamaz.BöcekSoft