Villa İzem

10Kişi
5Yatak Odası
5Banyo
Taş MimariKalabalık Ailelere Uygun
Dönemlik Fiyatlar
Gecelik

  • Havuz ve Bahçe Bakımı
  • İnternet
  • Su Kullanımı
  • Elektrik Kullanımı
  • Tüpgaz
Villa İzem - Doğa İçerisinde Kiralık Villa'yıKeşfet

VİLLA AÇIKLAMASI

 

Fethiye Kayaköy mevkiinde bulunan villa 5 yatak odası ile 14 kişilik konaklama kapasitesi sunmaktadır. 

1+1 olan süitlerde; Her 4 odaya ait yatak odası, salon, mutfak ve tuvalet banyo bulunmaktadır. İhtiyacınız olan tüm araç gereçler, eksiksiz olarak süitlerimizde mevcuttur. 

Ayrıca bağımsız olan 1+0 süit odada da; 1 çift kişilik yatak, mutfak ve tuvalet banyo bulunmaktadır. Bu bağımsız süitimiz de iki kişiliktir. Dilerseniz, çocuklarınız, bakıcınız, yardımcınız veya misafirinizi burada ağırlayabilirsiniz.

Yemyeşil ormanlara bakarak yüzebileceğiniz yüzme havuzunda; Kayaköy’ün kusursuz atmosferini izleyip, bol oksijenin, muhteşem havanın tadını çıkarabilir, geniş bahçesinde yer alan her çeşit meyve ağacı ve sebzelerin lezzetini deneyimleyebilirsiniz.

Şehir  merkezine 7, plajlara ise sadece 4 kilometre uzaklıktadır. Kısa süreli bir araç yolculuğuyla denizin keyfini çıkarabileceğiniz bu tatilde, her türlü gereksiz stresten uzak, gerçek anlamda keyifli anlar deneyimleyeceksiniz.

Not : Villamız 1+1 olarak 4 yatak odasına ve bağımsız bir çift kişilik odaya sahiptir. Toplam 10 kişilik yatak kapasitesine sahip olan villamızda salon kullanımı ile 14 kişiye kadar misafir kabul edilmektedir. 

Havuz Ölçüleri
Boy12 M
En4 M
Derinlik1.50 M
Favori Listesi
Etbis QR Kod
Takipte Kal
Türsab Logo
Websitemiz Kredi Kartlı
Alışverişlerde 256 Bit SSL
Sertifikası ile Korunmaktadır
Ssl
GÜVENLİ ÖDE
2023 @ Tüm Hakkı Saklıdır. İzinsiz İçerik Kullanılamaz.BöcekSoft