Villa Hunter

4Kişi
2Yatak Odası
2Banyo
Korunaklı Havuz AlanıJakuzi
Dönemlik Fiyatlar
Gecelik

  • Havuz ve Bahçe Bakımı
  • İnternet
  • Su Kullanımı
  • Elektrik Kullanımı
  • Tüpgaz
Villa Hunter'iKeşfet

VİLLA AÇIKLAMASI

Kalkan Merkezde bulunan villa 2 yatak odasıyla 4 kişilik konaklama kapasitesi sunmaktadır. Korunaklı havuz alanına sahip villa balayı çiftleri ve çekirdek aileler için oldukça uygundur.

Muhteşem bir doğaya sahip olan Kalkan ve bu muhteşemliğine eşlik eden beyaz ve temiz bir mimariye sahip villa, Kalkan'a girdiğiniz de kendini belli edecek ve aklınıza kazınacak bir yapıdır. Villanın içerisi ferah ve doğayla karşı karşıyadır. Soft renklerle meze edilmiş salon ve teras alanı sizleri tüm yıl çektiğiniz şehrin gürültüsü ve stresinden bir nebze de olsa uzaklaştıracak ve ruhunuzu dinlendirecektir. Evinizden uzakta olsa sizleri evinizde hissettirecek her donanıma sahip villa konum avantajıyla sizleri Ege ve Akdenizin en güzel manzaralarının birçoğunu elinizin altına sermektedir. Son derece modern ve konforlu yaşam alanları mevcuttur. Çok geniş bir verandası vardır. Sevdiklerinizle beraber yemek eşliğinde hoş sohbetler edebilir, tatilinizde unutamayacağınız anıları bu alanda biriktirebilirsiniz.

Sosyal yaşam alanı bulunan villanın bahçesinde sevdiklerinizle eğlenceli zamanlar geçirebilmeniz için masa tenisi bulunmaktadır. Ana yatak odasında ise sevdiğinizle birlikte tüm yılın yorgunluğunu atmanız için çift kişilik jakuzi yerleştirilmiştir.

Havuz Ölçüleri
Boy13 M
En3.5 M
Derinlik1.55 M
Favori Listesi
Etbis QR Kod
Takipte Kal
Türsab Logo
Websitemiz Kredi Kartlı
Alışverişlerde 256 Bit SSL
Sertifikası ile Korunmaktadır
Ssl
GÜVENLİ ÖDE
2023 @ Tüm Hakkı Saklıdır. İzinsiz İçerik Kullanılamaz.BöcekSoft