Taş MimariGeniş Ailelere Uygun
Dönemlik Fiyatlar
Gecelik

  • Havuz ve Bahçe Bakımı
  • İnternet
  • Su Kullanımı
  • Elektrik Kullanımı
  • Tüpgaz
Villa Gürbey'iKeşfet

VİLLA AÇIKLAMASI

Fethiye Kayaköy mevkiinde konumlandırılan villamız 4 yatak odasıyla 8 kişilik konaklama kapasitesi sunmaktadır. Geniş ailelerin konaklamasına uygun kapasite ve donanım sunan villa muhteşem doğa manzarasına sahiptir. 

Kayaköy bölgesi Ölüdeniz ve merkeze rahatlıkla ulaşım sağlayabileceğiniz, şehrin kargaşa ve gürültüsünden tamamen bağımsız, özlemini duyduğunuz köy hayatını hatırlatan, tarihi Rum evleriyle meşhur özel bir bölgedir. Gününüzü dilerseniz el değmemiş doğa manzarası eşliğinde korunaklı havuzunda keyif yaparak geçirebileceğiniz gibi dilerseniz eşsiz plaj ve koyları ziyaret ederek geçirebilirsiniz. 

Güne kuş sesleri eşliğinde başlayacağınız özel lokasyona sahip villamızda aileniz ve sevdiklerinizle muhteşem bir kahvaltı yapabilir ya da rahatlıkla kahvaltı yapabileceğiniz mekanlara ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Villamız bölgenin dokusuna uygun taş mimari yapısıyla farklı bir deneyim sunmaktadır. Bir yatak odasında jakuzisi de yer alan villa Fethiye tatilinize ev sahipliği yapmak için sizleri beklemektedir. 

Havuz Ölçüleri
Boy7 M
En4 M
Derinlik1.60 M
Favori Listesi
Etbis QR Kod
Takipte Kal
Türsab Logo
Websitemiz Kredi Kartlı
Alışverişlerde 256 Bit SSL
Sertifikası ile Korunmaktadır.
Ssl
GÜVENLİ
ÖDE
2023 @ Tüm Hakkı Saklıdır. İzinsiz İçerik Kullanılamaz.BöcekSoft