Kalabalık Aile/Geniş Arkadaş Gruplarına UygunJakuzi/Sauna
Dönemlik Fiyatlar
Gecelik

  • Havuz ve Bahçe Bakımı
  • İnternet
  • Su Kullanımı
  • Elektrik Kullanımı
  • Tüpgaz
Villa Gokcens'iKeşfet

VİLLA AÇIKLAMASI

Fethiye Çalış mevkiinde bulunan villa 4 yatak odasıyla 8 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Havuz alanı korunaklı olan villa da kalabalık aileler ve geniş arkadaş grupları rahatlıklar konaklayabilirler. 

Ana yatak odasında çift kişilik jakuzisi bulunan villa da sevdiğinizle birlikte tüm yılın yorgunluğunu atabilir, yine villanın içerisinde ki sauna da tüm stresinizden arınabilirsiniz. Doğaya karşı konumu, tüm şehir gürültüsünden uzakta yapısıyla sevdiklerinizle kafanızı dinleyebileceksiniz. Gününüzü ister havuz başında ki alanlarda veya havuzda isterseniz de kısa araç sürüşleriyle el değmemiş plajlara gidebilirsiniz. 

Son derece modern ve konforlu yaşam alanları mevcuttur. Oldukça geniş bahçesinde minik misafirlerimiz için de uygundur. Sizler sohbet ederken küçük misafirlerimiz de kendi kendine eğlenebilir veya onlarla birlikte eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Çok geniş bir verandası vardır. Sevdiklerinizle beraber yemek eşliğinde hoş sohbetler edebilir, tatilinizde unutamayacağınız anıları bu alanda biriktirebilirsiniz. 

Havuz Ölçüleri
Boy7 M
En3.5 CM
Derinlik1.45 CM
Favori Listesi
Etbis QR Kod
Takipte Kal
Türsab Logo
Websitemiz Kredi Kartlı
Alışverişlerde 256 Bit SSL
Sertifikası ile Korunmaktadır.
Ssl
GÜVENLİ
ÖDE
2023 @ Tüm Hakkı Saklıdır. İzinsiz İçerik Kullanılamaz.BöcekSoft