Villa Etro

6Kişi
3Yatak Odası
3Banyo
Taş MimariKorunaklı
Dönemlik Fiyatlar
Gecelik

  • Havuz ve Bahçe Bakımı
  • İnternet
  • Su Kullanımı
  • Elektrik Kullanımı
  • Tüpgaz
Villa Etro - Kalkan'da Kiralık Jakuzili Villa'yıKeşfet

VİLLA AÇIKLAMASI 

Kalkan Üzümlü mevkiinde konumlandırılan villamız 3 yatak odasıyla 6 kişilik konaklama kapasitesi sunmaktadır. Korunaklı havuz alanı sayesinde ailenizle başbaşa huzurlu bir tatil imkanı sunan villa taş mimariden oluşmaktadır. 

Bulunduğu konum sebebiyle güne kuş sesleri ve çam ağaçlarının kokusuyla uyanacağınız villamız geniş ailelerin konaklamasına uygun kapasite ve donanımı ile popüler seçenekler arasında yer almaktadır. Yıl boyu beklediğiniz tatil günlerinize ev sahipliği yapacak olan villa özellikle bahçe alanıyla ilk adım attığınız anda doğru bir tercih yaptığınızı hissettirecektir. 

Şehrin kargaşa ve gürültüsünden uzakta el değmemiş doğası ile gününüzü dilerseniz havuzunda yüzerek dilerseniz de yemyeşil bahçesinde konumlandırılan hamak ve salıncaklarında içeceğinizi yudumlayarak geçirebilirsinizi İç mekanı da oldukça ferah bir atmosfer sunan villamızda taş mimarinin vermiş olduğu huzur ve serinlik ile birlikte ayrıcalıklı konaklama imkanına sahip olacaksınız. 

Temel donanıma sahip mutfağı, konforlu mobilyaları ve jakuzisiyle birlikte Kalkan serüveninize ev sahipliği yapmak için misafirlerimizi beklemektedir. 

Havuz Ölçüleri
Boy9 M
En5 M
Derinlik1.55 M
Favori Listesi
Etbis QR Kod
Takipte Kal
Türsab Logo
Websitemiz Kredi Kartlı
Alışverişlerde 256 Bit SSL
Sertifikası ile Korunmaktadır
Ssl
GÜVENLİ ÖDE
2023 @ Tüm Hakkı Saklıdır. İzinsiz İçerik Kullanılamaz.BöcekSoft