Villa EMO DEUX

4Kişi
2Yatak Odası
2Banyo
Korunaklı Havuz AlanıKapalı Havuz/Jakuzi
Dönemlik Fiyatlar
Gecelik

  • Havuz ve Bahçe Bakımı
  • İnternet
  • Su Kullanımı
  • Elektrik Kullanımı
  • Tüpgaz
Villa EMO DEUX - Kapalı Havuzlu Kiralık Villa'yıKeşfet

VİLLA EMO DEUX AÇIKLAMASI

Kalkan Üzümlü bölgesinde bulunan Villa EMO DEUX, deniz ve doğa manzarası ile öne çıkmaktadır. 4 kişilik misafir kapasitesine sahip villamızın biri jakuzili 2 adet suit yatak odası bulunmaktadır. Ebeveyn yatak odasında çift kişilik yatak mevcut olup, diğer yatak odasında ise birleştirilebilir özellikte 2 adet tek kişilik yatak bulunmaktadır.

Tüm yataklar misafirlerimizin isteğine göre çift yönlü (yumuşak ve sert) olarak değiştirilebilmektedir. Ayrıca ebeveyn yatak odasında jakuzili ısıtmalı kapalı havuzu bulunan villamız, bu özelliği ile kış aylarında da dolu dolu bir tatil geçirebilmenize imkan sağlamaktadır.

Villamızın açık havuzunda jakuzi bölümü bulunmaktadır. Şezlong alanı olarak kullanılan bölüm, çocuk havuzu isteyen misafirlerimiz için uygundur.

NOT: Villa EMO DEUX'un hemen yanında bulunan Villa EMO kiralanarak konaklama kapasitesi 8 kişiye çıkarılabilir.

Not: Kapalı ısıtmalı havuz hizmeti kış aylarında (1 Kasım - 1 Nisan) fiyata dahil olarak verilmektedir. Diğer aylarda talep edilmesi durumunda günlük 500 TL ekstra ücrete tabidir. Havuz ısıtma talebi giriş tarihinden 2 gün önce bildirilmelidir ve konaklama süresince aktif edilebilmektedir. Kiralık Villa Arayışı için mükemmel bir fırsat!

Havuz Ölçüleri
Boy13.2 m
En4 m
Derinlik1.45 m
Kapalı Havuz
Boy4 M
En2 M
Derinlik1.40 M
Favori Listesi
Etbis QR Kod
Takipte Kal
Türsab Logo
Websitemiz Kredi Kartlı
Alışverişlerde 256 Bit SSL
Sertifikası ile Korunmaktadır
Ssl
GÜVENLİ ÖDE
2023 @ Tüm Hakkı Saklıdır. İzinsiz İçerik Kullanılamaz.BöcekSoft