Villa Emaynım

5Kişi
2Yatak Odası
2Banyo
Korunaklı Havuz AlanıJakuzili
Dönemlik Fiyatlar
Gecelik

  • Havuz ve Bahçe Bakımı
  • İnternet
  • Su Kullanımı
  • Elektrik Kullanımı
  • Tüpgaz
Villa Emaynım'ıKeşfet

VİLLA AÇIKLAMASI

Kalkan Patara mevkiinde bulunan villa 2 yatak odasıyla 5 kişilik konaklama kapasitesi sunmaktadır. Korunaklı havuz alanına sahip villa balayı çiftleri ve çekirdek ailelerin popüler tatil villasıdır.

Villanın iç yaşam alanına girdiğinizde sizleri muhteşem bir taş ve ahşap mimari karşılıyor. Yüksek tavan mimari, ferah atmosferi ve modern dizaynıyla sizlere evinizde ki rahatlığı ve konforu sunacaktır. Geniş havuz terası ve bahçe alanında minik misafirlerimizinde tatiline eğlenceli zamanlar ekleyebileceği sığ havuz ve minyatür oyun parkı bulunmakktadır. Siz değerli misafirlerimizin de kendilerine eğlenceli anılar biriktirebilmesi adına bahçe alanına masa tenisi ve bir odaya da langırt konumlandırılmıştır.

Ana yatak odasında sevdiğinizle birlikte tüm sene üstünüzde biriken yorgunluğu atmanız adına çift kişilik jakuzi vardır. Bu sayede sevdiğinizle birlikte dinlenebilirsiniz.

Likya’ya başkentlik yapmış Patara Antik Kenti, Noel Baba olarak bilinen Aziz Nikola’nın yaşadığı ve iyilikleriyle insanların yüzlerini güldürdüğü yer olarak da anılan antik kentin içinden geçerek meşhur kum tepelerini görebileceğiniz Patara bölgesinde atlı ve develi tur yapabilir safari aracıyla tatilinize eşsiz deneyimler ekleyebilirsiniz.


 

Havuz Ölçüleri
Boy12 M
En4.5 M
Derinlik1.55 M
Favori Listesi
Etbis QR Kod
Takipte Kal
Türsab Logo
Websitemiz Kredi Kartlı
Alışverişlerde 256 Bit SSL
Sertifikası ile Korunmaktadır
Ssl
GÜVENLİ ÖDE
2023 @ Tüm Hakkı Saklıdır. İzinsiz İçerik Kullanılamaz.BöcekSoft