Denize Yürüme MesafesindeGeniş Ailelere Uygun
Dönemlik Fiyatlar
Gecelik

  • Havuz ve Bahçe Bakımı
  • İnternet
  • Su Kullanımı
  • Elektrik Kullanımı
  • Tüpgaz
Villa Elegance'yiKeşfet

VİLLA AÇIKLAMASI 

Yapımı 2022 yılında tamamlanan villamız Fethiye Çalış mevkiinde konumlandırılmıştır. Fethiye ve bölgenin en uzun plajı Çalış'a birkaç dakikalık yürüme mesafesinde, nezih bir semtte yer almasıyla konum avantajı sağlayan villa kapasiteye uygun ebatlardaki geniş yüzme havuzu ve düzenli dış mekanıyla modern bir mimari yapı sunmaktadır. 

Beklentileriniz gözetilerek özenle oluşturulan dış mekanında; barbekü keyfinizi ikiye katlayacak olan özel tasarım barbekü alanı, konforlu oturma grupları yer almaktadır.

Villa iç mekanı da modern bir bakış açısıyla konforlu tasarımlara sahip mobilyalar ile donatılmış olup temel donanıma sahip mutfağıyla evinizin konforunu aratmayacak yapı sunmaktadır. 

Villamızın giriş katında havuz terasına direkt çıkış yapabileceğiniz salon ve mutfak, birinci katında biri tek diğeri çift kişilik yatağa sahip iki yatak odası, teras katında da biri çift diğeri tek kişilik yatağa sahip olmak üzere toplamda dört yatak odası bulunmaktadır. 

Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte Fethiye rotanıza ev sahipliği yapmaya aday olan villamız denize yürüme mesafesinde yer alan sayılı seçenekler arasında yer bulunmasıyla ön plana çıkmaktadır. Gününüzü dilerseniz havuzunda serinleyerek dilerseniz de plaja inerek pırıl pırıl Fethiye havası eşliğinde güneşlenerek dolu dolu geçirebilirsiniz.

Huzurlu bir tatil arayışında olan misafirlerimize uygun olduğu gibi hareketli bir tatil beklentisinde olan misafirlerimizin de kısa bir mesafe ile eğlence merkezlerine ulaşabileceği, Çalış veya Fethiye kordona çıkarak günbatımı izleyebileceği özel anılar biriktirmenize olanak sağlayacak bir Fethiye tatili sunmatadır. 

Not : Villamız toplamda 4 yatak odasıyla  6 kişilik kapasite sunmaktadır. Talep halinde ek yataklarla birlikte 9 misafire kadar konaklama imkanı sunmaktadır. 


Not : Havuz alanı kısmi korunaklı hale getirilmiştir.
 

Havuz Ölçüleri
Boy7 M
En5 M
Derinlik1.55 M
Favori Listesi
Etbis QR Kod
Takipte Kal
Türsab Logo
Websitemiz Kredi Kartlı
Alışverişlerde 256 Bit SSL
Sertifikası ile Korunmaktadır.
Ssl
GÜVENLİ
ÖDE
2023 @ Tüm Hakkı Saklıdır. İzinsiz İçerik Kullanılamaz.BöcekSoft