Villa Disney Duo

4Kişi
2Yatak Odası
2Banyo
Korunaklı Havuz AlanıJakuzili
Dönemlik Fiyatlar
Gecelik

  • Havuz ve Bahçe Bakımı
  • İnternet
  • Su Kullanımı
  • Elektrik Kullanımı
  • Tüpgaz
Villa Disney Duo'yuKeşfet

VİLLA AÇIKLAMASI

Fethiye Çiftlik mevkiinde bulunan villa 2 yatak odasıyla 4 kişilik konaklama kapasitesi sunmaktadır. Korunaklı havuz alanına sahip villa balayı çiftleri ve çekirdek ailelerin popüler tatil villası arasındadır.

Muhteşem bir doğa içerisine konumlandırılan villanın bahçesi de sizler için yeşilliklerle donatılmıştır. Modern iç dekorasyon, ana yatak odasında ki çift kişilik jakuzi, konforlu iç yaşam alanında evinizde ki rahatlığı aramayacaksınız. Geniş bahçesi, geniş yüzme alanı ve bahçenizde ki ateş çukuru ile kendinize açık alanda zaman geçirmeye ortam hazırlayabileceğiniz villada güneşin tadını havuzda serinleyerek çıkarabilir, rahat ve kısa araç sürüşüyle Fethiye'nin el değmemiş plajlarında gününüzü değerlendirebilirsiniz.

(Çiftlik mevkii narenciye bahçelerinin eşsiz plajlara kadar uzandığı, sığla ve çam ağaçlarıyla çevrili, gözde tatil beldelerimizden Göcek ve Fethiye arasında yer alan merkeze, plajlara ve havalimanına ulaşımı oldukça rahat, villa tatili için bölgenin popüler seçenekleri arasında yer almaya başlayan köy kahvaltılarıyla meşhur özel bir bölgedir.)

Havuz Ölçüleri
Boy9 M
En4 M
Derinlik1.50 M
Favori Listesi
Etbis QR Kod
Takipte Kal
Türsab Logo
Websitemiz Kredi Kartlı
Alışverişlerde 256 Bit SSL
Sertifikası ile Korunmaktadır
Ssl
GÜVENLİ ÖDE
2023 @ Tüm Hakkı Saklıdır. İzinsiz İçerik Kullanılamaz.BöcekSoft