Plaja YakınDoğa İçinde
Dönemlik Fiyatlar
Gecelik

  • Havuz ve Bahçe Bakımı
  • İnternet
  • Su Kullanımı
  • Elektrik Kullanımı
  • Tüpgaz
Villa Citrus Trio'yuKeşfet

VİLLA AÇIKLAMASI 

Fethiye Yanıklar mevkiinde konumlandırılan villamız 2 yatak odasıyla 4 kişilik konaklama kapasitesi sunmaktadır. Çekirdek aile ve balayı çiftlerinin konaklamasına uygun kapasite ve donanımlarıyla hizmet veren tatil villalarımızdandır.

Portakal bahçelerinin arasında güne kuş sesleri ile merhaba diyeceğiniz villa ulaşım konusunda da oldukça rahat edebileceğiniz villalarımız arasında yer almaktadır. Geniş havuz alanı, konforlu dış mekan mobilyaları ile tüm yılın yorgunluğundan sıyrılacağınız villanın iç mekan yaşam alanı da oldukça ferah ve konforlu detaylar barındırmaktadır. 

Tatiliniz boyunca ihtiyaç duyacağınız tüm detaylar gözetilerek hizmetinize sunulmuş olan villa temel donanıma sahip mutfağı, konforlu mobilyaları ve ebeveyn odasının kullanımında olan jakuzisi ile Fethiye maceranıza ev sahipliği yapmayı beklemektedir. 

Konum itibariyle Çalış, Karataş, Akmaz, Katrancı, Günlüklü ve Karaot Plajları ile Fethiye merkeze ve eğlence merkezlerine rahatlıkla ulaşabileceğiniz konum avantajı sunmaktadır. 

NOT: Çalış Plajı'nda bulunan özel bir plaj alanı bulunmakta olup, misafirlerimiz konaklama süreleri boyunca ücretsiz şezlong ve şemsiye hizmetlerinden faydalanabilmektedir.

NOT: Market servisi bulunmaktadır.(Yanıklar mevkii portakal bahçelerinin eşsiz plajlara kadar uzandığı, sığla ve çam ağaçlarıyla çevrili, gözde tatil beldelerimizden Göcek ve Fethiye arasında yer alan, merkeze, plajlara ve havalimanına ulaşımı oldukça rahat, villa tatili için bölgenin popüler seçenekleri arasında yer almaya başlayan köy kahvaltıları ile meşhur özel bir bölgedir.)

Favori Listesi
Etbis QR Kod
Takipte Kal
Türsab Logo
Websitemiz Kredi Kartlı
Alışverişlerde 256 Bit SSL
Sertifikası ile Korunmaktadır.
Ssl
GÜVENLİ
ÖDE
2023 @ Tüm Hakkı Saklıdır. İzinsiz İçerik Kullanılamaz.BöcekSoft