Korunaklı Havuz AlanıJakuzili
Dönemlik Fiyatlar
Gecelik

  • Havuz ve Bahçe Bakımı
  • İnternet
  • Su Kullanımı
  • Elektrik Kullanımı
  • Tüpgaz
Villa BİA 2'ıKeşfet

VİLLA AÇIKLAMASI


Fethiye Yeşilüzümlü (İncirköy) mevkiinde konumlandırılan villamız 2 yatak odasıyla 4 kişilik konaklama kapasitesi sunmaktadır. Muhteşem bir doğa manzarası eşliğinde huzurlu bir tatil fırsatı sunan villanın havuz alanı da korunaklı bir yapıya sahip olup yapımı 2023 yılında tamamlanmıştır. 

Havuz başında yer alan ateş çukuru, keyifli locası ve konforlu dış mekan mobilyalarıyla ayrıcalıklı bir tatil fırsatı yakalayabileceğiniz villamız çekirdek aileler ve balayı çiftlerinin popüler seçenekleri arasında yer almaktadır. 

İç mekanı da son derece modern ve konforlu detaylar barındıran villamızın bir yatak odasında jakuzisi de yer almaktadır. Temel donanıma sahip mutfağı, evinizin konforunu aratmayacak salonu ve her ikisi de ebeveyn banyosuna sahip yatak odalarıyla Fethiye tatiliniz için sizleri beklemektedir.


Yeşilüzümlü ve İncirköy, Fethiye'den 16 km uzaklıktadır; ancak kendine ait merkezileşmeye sahiptir. Geleneksel dokuyu barındıran Yeşilüzümlü, yurtiçi ve yurtdışı misafirlerinin, kültürel dokuyu deneyimlemek için tercih ettiği bir bölgedir.

Not : Aynı özelliklere sahip iki villadır. Görseller ortak kullanılmıştır. 

Havuz Ölçüleri
Boy10 M
En6 M
Derinlik1.50 M
Favori Listesi
Etbis QR Kod
Takipte Kal
Türsab Logo
Websitemiz Kredi Kartlı
Alışverişlerde 256 Bit SSL
Sertifikası ile Korunmaktadır.
Ssl
GÜVENLİ
ÖDE
2023 @ Tüm Hakkı Saklıdır. İzinsiz İçerik Kullanılamaz.BöcekSoft