Geniş Aile/Kalabalık Arkadaş Gruplarına UygunPlaja Yakın
Dönemlik Fiyatlar
Gecelik

  • Havuz ve Bahçe Bakımı
  • İnternet
  • Su Kullanımı
  • Elektrik Kullanımı
  • Tüpgaz
Villa Aya'yıKeşfet

VİLLA AÇIKLAMASI

Fethiye Ovacık mevkiinde bulunan villa 3 yatak odasıyla 6 kişilik konaklama kapasitesi sunmaktadır. Kalaabalık arkadaş grupları ve geniş aileler için uygundur. 

Ana yatak odasında sevdiğinizle tüm yıl üzerinizde biriken yorgunluğu atmanız için çift kişilik jakuzi konulmuştur. Geniş bahçesi ve bahçesin de bulunan barbekü ile sevdiklerinize yemekler hazırlayabilir, barbekü yanında bulunan köşk ile sevdiklerinizle hoş sohbetler edebilirsiniz. Tamamen keyif yapmanız için dizayn edilmiş villa bahçesinde hamakta sallanabilir, güneşin keyfini dinlenerek çıkarabilirsiniz.

Villanın içerisi de dışı gibi ferah ve geniş tutulmuştur. Oldukça modern dizayn edilmiş iç mekan da, mutfağından salonuna kadar sizler için her şey düşünülmüştür. Mutfağınızda hoş sunumlar hazırlayabilir, oturma odasında günün yorgunluğunu atabilirsiniz. 

Doğanın içinde sevdiklerinizle güzel bir tatil yapmak, eğlenmek sizlerinde hakkı. Ve bu villa tamda size göre. Her şeyiyle hazır halde olan bu villa sizleri sabırsızlıkla beklemektedir. 

Havuz Ölçüleri
Boy9 M
En4 M
Derinlik1.45 M
Favori Listesi
Etbis QR Kod
Takipte Kal
Türsab Logo
Websitemiz Kredi Kartlı
Alışverişlerde 256 Bit SSL
Sertifikası ile Korunmaktadır
Ssl
GÜVENLİ ÖDE
2023 @ Tüm Hakkı Saklıdır. İzinsiz İçerik Kullanılamaz.BöcekSoft