Deniz ManzaralıSauna/Türk Hamamı/Kapalı Havuz
Dönemlik Fiyatlar
Gecelik





  • Havuz ve Bahçe Bakımı
  • İnternet
  • Su Kullanımı
  • Elektrik Kullanımı
  • Tüpgaz
Villa Asuela'yıKeşfet

VİLLA AÇIKLAMASI

Kalkan Sarnıçbaşı mevkiinde bulunan villa 3 yatak odası ile 6 kişilik konaklama kapasitesi sağlamaktadır. Kalabalık aileler ve arkadaş grupları için en popüler tatil villası listesinde en üst sıralar yer alan villa deniz manzaralıdır.

2 yatak odasında da çift kişilik jakuzi bulunan villa da sevdiğinizle beraber tüm yıl üstünüz de biriken yorgunluğu atabilirsiniz. Bünyesinde Türk Hamamı, sauna ve kapalı havuz bulundurmaktadır. Yazın olduğu gibi kışları da bu villa da çok rahatlıkla kalabilir, bol bol dinlenmeli bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Villaya ilk adım attığınız da sizleri sonsuz maviye nazaran deniz manzarası karşılamaktadır. Daha ilk girdiğiniz de sizleri kendi eviniz de gibi hissettirecek villa da aradığınız tüm konfor ve araç gereçler mevcuttur. 

Minik misafirlerimiz için havuz da sığ kısım bulunmaktadır. Bu sayede onlarda güneşin tadını serinleyerek çıkarabilirler. Havuz alanında bulunan salıncak sayesinde sevdiklerinizi izlerken bir yandan da kitap okuyabilir, dinlenebilirsiniz.

Not : Havuz ısıtma ücreti 1 Ekim  - 31 Mayıs tarihleri arasında hizmet vermektedir. Telp edilmesi halinde günlük 600 TL extra ücrete tabidir.Konaklanan süre boyunca günlük tutar üzerinden hesaplanır.

 

Havuz Ölçüleri
Boy9 M
En4 M
Derinlik1.45 CM
Çocuk Havuzu
Boy5 M
En2 M
Derinlik40 CM
Favori Listesi
Etbis QR Kod
Takipte Kal
Türsab Logo
Websitemiz Kredi Kartlı
Alışverişlerde 256 Bit SSL
Sertifikası ile Korunmaktadır.
Ssl
GÜVENLİ
ÖDE
2023 @ Tüm Hakkı Saklıdır. İzinsiz İçerik Kullanılamaz.BöcekSoft