Deniz ManzaralıKorunaklı Havuz Alanı
Dönemlik Fiyatlar
Gecelik

  • Havuz ve Bahçe Bakımı
  • İnternet
  • Su Kullanımı
  • Elektrik Kullanımı
  • Tüpgaz
Villa Asetil'iKeşfet

VİLLA AÇIKLAMASI

Kalkan İslamlar mevkiinde bulunan villa 4 yatak odası ile 8 kişilik konaklama kapasitesi sunmaktadır. Korunaklı havuz alanına sahip villa kalabalık aile ve arkadaş gruplarının popüler seçenekleri arasında üst sıralarda yer almaktadır. 

Tripleks yapıdaki Villa Asetil'in her katında ayrı mutfak, salon ve jakuzili süit odası mevcuttur. Birden fazla aile, akraba ve arkadaş gruplarının kullanımı için tasarlanan villamız havuz korunaklılığı ile muhafazakar villa tatiline de uygundur. Villa Asetil'in en üst katında yer alan seyir terasından Patara'nın eşsiz gün batımı manzarasını denize karşı seyrederken, sevdiklerinizle birlikte unutamayacağınız bir tatil deneyimi yaşayacaksınız.

Villa Asetil 8 kişilik büyük bir villa olmasına rağmen yerleşim planı sayesinde, birinci ve ikinci katta bulunan çift kişilik yatak odaları ve kendine ait salon ve mutfak alanı ile 2 kişilik villa mahremiyeti de sağlamaktadır. Yatak odalarında bulunan çift kişilik jakuzileri ile tatilinize keyif ve çiftlere özel yaşam alanı sunmaktadır. Teras katında bulunan jakuzi odası ile de iki yatak odasında konaklayan misafirler için jakuzi konforu sağlamaktadır.

Havuz Ölçüleri
Boy9 M
En4 M
Derinlik1.50 CM
Favori Listesi
Etbis QR Kod
Takipte Kal
Türsab Logo
Websitemiz Kredi Kartlı
Alışverişlerde 256 Bit SSL
Sertifikası ile Korunmaktadır.
Ssl
GÜVENLİ
ÖDE
2023 @ Tüm Hakkı Saklıdır. İzinsiz İçerik Kullanılamaz.BöcekSoft