Korunaklı Havuz AlanıKalabalık Aile/Grup
Dönemlik Fiyatlar
Gecelik

  • Havuz ve Bahçe Bakımı
  • İnternet
  • Su Kullanımı
  • Elektrik Kullanımı
  • Tüpgaz
Villa ARMİNA'yıKeşfet

VİLLA AÇIKLAMASI

Fethiye Kayaköy mevkiinde konumlandırılan villamız 4 yatak odasıyla 8 kişilik konaklama kapasitesi sunmaktadır. 
Koruma altındaki Tarihi Antik Kayaköy mevkiinin ambiyansına uygun olarak dizayn edilen villamızın havuz ve bahçe alanı oldukça geniş bir alana sahiptir. Bahçe alanı taş duvarlarla çevrili olarak tam korunaklı bir yapı sunan villamızın otopark alanı da mevcuttur. Muhafazakar tatil beklentisine en uygun seçeneklerden bir tanesi olan villamızın iç mekanı da dış mekan kadar geniş ve ferah bir yaşam alanı sunmaktadır. 
Bir yatak odasında konumlandırılmış jakuzisi de mevcut olan villamızın iki yatak odasına özel olarak makyaj ve giyinme odası da kullanımınızda olacaktır. 

Kalabalık aile ve grupların konforlu bir tatil geçirmesi için tüm detayların düşünüldüğü villamız konum olarak Ölüdeniz'e ve Fethiye merkeze oldukça rahat ve hızlı ulaşım sağlayabileceğiniz niteliktedir. Restaurant ve marketlere de yakın olmasıyla tercih sebebi olan villamızda dilerseniz gününüzü yalnızca doğanın huzuruyla havuz keyfi yaparak, dilerseniz de kendinizi Fethiye'nin muhteşem plajlarından birine atarak dolu dolu geçirebilirsiniz. 

Havuz Ölçüleri
Boy8 m
En4.50 m
Derinlik1.50 m
Favori Listesi
Etbis QR Kod
Takipte Kal
Türsab Logo
Websitemiz Kredi Kartlı
Alışverişlerde 256 Bit SSL
Sertifikası ile Korunmaktadır.
Ssl
GÜVENLİ
ÖDE
2023 @ Tüm Hakkı Saklıdır. İzinsiz İçerik Kullanılamaz.BöcekSoft