Villa Arisu Stone

6Kişi
3Yatak Odası
3Banyo
Taş MimariKalabalık Aile Uygun
Dönemlik Fiyatlar
Gecelik

  • Havuz ve Bahçe Bakımı
  • İnternet
  • Su Kullanımı
  • Elektrik Kullanımı
  • Tüpgaz
Villa Arisu Stone'yiKeşfet

VİLLA AÇIKLAMASI

Fethiye Seydikemer mevkiinde bulunan villa 3 yatak odası ile 6 kişilik konaklama kapasitesi sunmaktadır. Kalabalık aileler, geniş arkadaş gruplarının popüler tatil evidir.

Doğa manzaralı olan bu villada, huzurla tatilinizi sürdürebilirsiniz. Bulunduğu konum itibariyle doğa ile iç içe olan ve bu konumun gerektirdiği doğa koşullarının mimari ile harmanlandığı bu villa siz misafirlerimize, evinizde hissettirirken aynı zamanda eşsiz doğa manzarasını da ayaklarınızın altına sermeyi ihmal etmiyor. Evinizden çok uzakta bile olsanız size ev sıcaklığını verecek olan Villa Arisu Stone, siz değerli misafirlerimiz için her olanak düşünülerek dizayn edilmiştir.

Eşsiz otantik tasarımı, muhteşem doğası, Toros Dağının 180° manzarası, Saklıkent'in mistik sessizliği eşliğinde bir tatil düşleyebilirsiniz. 

Seydikemer Arsaköy, Fethiye merkeze 45km, Kalkan merkeze 62km uzaklıktadır. Tek bir bölgeye bağlı kalmak istemeyen, pek çok plajı ve doğa harikalarını görüp deneyimlemek isteyen misafirlerimizin tercihleri başında gelen bir bölgedir. Doğayla iç içe, kargaşa ve kalabalıktan uzak; turizm merkezlerine rahat bir sürüş ile ulaşabileceğiniz bölgedir.

Not : Yüksek konumda yer alması sebebiyle yaz aylarında ihtiyaç duyulmadığı için villamızda klima bulunmamaktadır. Kış dönemi için yerden ısıtma sistemi ve şömine hizmetinizde olacaktır

Havuz Ölçüleri
Boy8 M
En4 M
Derinlik1.50 CM
Favori Listesi
Etbis QR Kod
Takipte Kal
Türsab Logo
Websitemiz Kredi Kartlı
Alışverişlerde 256 Bit SSL
Sertifikası ile Korunmaktadır
Ssl
GÜVENLİ ÖDE
2023 @ Tüm Hakkı Saklıdır. İzinsiz İçerik Kullanılamaz.BöcekSoft