24 Saat İçerisindeKoşulsuz Para İadesi
*Rezervasyonun onaylanmasını takip eden 24 saat içerisinde İPTAL gerçekleşirse ziyaretçi ödemiş olduğu kaporayı koşulsuz iade alır.(Giriş tarihi en erken 21 gün içerisindeki olan rezervasyonlarda geçerli değildir.)
Villa Sahibi Kaynaklı Problemlerde%100 Para İadesi

Tatiliniz için rezerve ettiğiniz villa’ya giriş saatinizden itibaren 6 saat içerisinde villa sahibine ulaşamamanız veya görsellerde gördüğünüz villanın farklı olması durumunda ( mobilya ve dekorasyon değişiklikleri dışında ) geçerlidir. Ödemiş olduğunuz tüm tutar size geri iade edilir.

Villa Villam yaşanan bu mağduriyeti gidermek adına aynı bölgede tatilinize devam edebilmeniz için müsait olan villalarda komisyon kazancı yok sayılarak indirimli bir şekilde size Satış Danışmanı arkadaşlarımız yardımcı olmaktadır.

Bu durumların haricinde tatil esnasında yaşayabileceğiniz sorunlarda Villa Villam yine sizlere yaşanan sorunun en hızlı şekilde çözülmesinde sorunun çözülemeyecek bir hal aldığı durumlarda farklı bir villada müsaitlik olması durumunda geçişinizin sağlanması adına yardımcı olmaktadır

Güvenli
ÖdemeSistemi

Villa Villam (https://www.villavillam.com.tr )Bir Coşkunlar Ticaret Emlak Turizm İnşaat Limited Şirketi Kuruluşudur.

Sitemizde SSL protokolü şifreleme sistemi (çözülmesi imkansız), 256 Bit secure site ile 3D Secure ödeme sistemi kullanılmaktadır.

T.C Ziraat Bankası Sanal Pos Sistemi Üzerinden Kredi Kartınızla veya Resmi Şirket Hesaplarımıza Havale/Eft Yapabilirsiniz.

İşbu Gizlilik Politikası: https://www.villavillam.com.tr adresini ziyaret eden ve kullanan tüm kullanıcıları kapsamakta olup; peşinen kabul edilmiştir.https://www.villavillam.com.tr yi kullanan ziyaretçilerin doğrudan ve/veya dolaylı olarak bizlere sunduğu verilerden aşağıda bahsedilmiştir. Bu veriler, Kiralama ve Kullanım sözleşmesi, Gizlilik Politikası şartları gereği uygun olan haller dahilinde kullanılmakta olup; bu uygun olan hallerin dışında kullanılmamaktadır.

KapıdaÖdeme
Sistemi

Villa Villam rezervasyon aşamasında villaya göre %15 ile %40 arasında ÖN ÖDEME talep etmektedir.

Kalan ödemenizi Villa’ya giriş günü Villa Sahibine doğrudan nakit olarak ödeme sağlayabilirsiniz.

Villa sahibinin KALAN Ödemenizi nasıl talep ettiği rezervasyon aşamasında size gelen MAİL içerisinde belirtilmektedir.

Favori Listesi
Etbis QR Kod
Takipte Kal
Türsab Logo
Websitemiz Kredi Kartlı
Alışverişlerde 256 Bit SSL
Sertifikası ile Korunmaktadır
Ssl
GÜVENLİ ÖDE
2023 @ Tüm Hakkı Saklıdır. İzinsiz İçerik Kullanılamaz.BöcekSoft