Villa Realty

4Kişi
2Yatak Odası
2Banyo
Sauna/Isıtmalı Havuz/JakuziKorunaklı Havuz Alanı
Dönemlik Fiyatlar
Gecelik

  • Havuz ve Bahçe Bakımı
  • İnternet
  • Su Kullanımı
  • Elektrik Kullanımı
  • Tüpgaz
Villa Realty'ıKeşfet

VİLLA AÇIKLAMASI

Kalkan Üzümlü mevkiinde bulunan villa 2 yatak odasıyla 4 kişilik konaklama kapasitesi sunmaktadır. Korunaklı havuz alanına sahip villa çekirdek ailelerin ve balayı çiftlerinin popüler tatil villasıdır. 

Havuz bahçe kısmı oldukça geniş olan villada, sıkılmadan uzun süre vakit geçirecek, sakinliğin keyfini sürebileceksiniz.Bahçesinde yer alan konforlu oturma grubu, kapasiteye uygun şezlong takımı ve salıncağı bulunan villanın iç mekanı da dış mekanı kadar konforlu ve ferah bir yaşam alanı sunmaktadır. Kendi evinizi aratmayacak tam donanımlı mutfağında, herhangi bir şeyin eksikliğini hissetmeniz söz konusu dahi olmayacak.

Taş ve ahşap karışımı bir mimariye sahip olan villa, yaz kış tatil planlarınıza ev sahipliği yapabilecek özelliklere sahiptir. Villada kapalı ısıtmalı havuz, sauna bulunmaktadır. Ayrıca ana yatak odasında çift kişilik yatak, ebeveyn banyosu ve jakuzi; diğer yatak odasında da iki tek kişilik yatak ve banyo bulunmaktadır.


NOT: Kapalı havuz, 1 Kasım'dan itibaren günlük 500TL ücret ile aktiftir. Kullanım bilgisinin, rezervasyondan 2 gün önce bildirilmesi yeterlidir.

Havuz Ölçüleri
Boy8 M
En 4 M
Derinlik1.50 M
Kapalı Havuz
Boy3 M
En2 M
Derinlik1.40 M
Favori Listesi
Etbis QR Kod
Takipte Kal
Türsab Logo
Websitemiz Kredi Kartlı
Alışverişlerde 256 Bit SSL
Sertifikası ile Korunmaktadır
Ssl
GÜVENLİ ÖDE
2023 @ Tüm Hakkı Saklıdır. İzinsiz İçerik Kullanılamaz.BöcekSoft