Sinema Salonu/Bilardo MasasıSauna/Türk Hamamı/Jakuzi
Dönemlik Fiyatlar
Gecelik

  • Havuz ve Bahçe Bakımı
  • İnternet
  • Su Kullanımı
  • Elektrik Kullanımı
  • Tüpgaz
Villa İkon'uKeşfet

VİLLA AÇIKLAMASI

Kalkan Kalamara mevkiinde bulunan villa 3 yatak odasıyla 6 kişilik konaklama kapasitesi sunmaktadır. Kalabalık arkadaş grubu ve geniş ailelerin en popüler seçenekleri arasında olan bu villa siz değerli misafirlerimize huzuru bahşedecektir.

Eşi benzeri zor bulunan villanın içerisinde şehrin gürültüsünden ve stresinden uzaklaşacağınız, tüm yılın yorgunluğunu atabileceğiniz Sauna ve Türk Hamamı bulunmaktadır. İki odasında da çift kişilik jakuzi bulunmaktadır. Sevdiğinizle beraber kötü enerjilerinizden arınabilirsiniz. 

Villanın içerisi sosyal alanlıdır. Sosyal alan yaratılan ferah bir odada spor aletleri, bilardo ve her villada karşılaşamayacağınız sinema salonu bulunmaktadır. Minik misafirlerimiz için havuzda sığ kısım bulunmaktadır. Bu sayede onlarda güneşin tadını serinleyerek çıkarabilirler. Gününüzü dilerseniz havuz alanında güneşin tadını çıkarıp havuzunda serinleyerek geçirebileceğiniz gibi dilerseniz de aracınızla oldukça rahat ve kısa bir yolculuk sonrasında el değmemiş koy ve plajları ziyaret ederek değerlendirebilirsiniz.

Not : Villada elektrik kesintilerine karşı Jeneratör bulunmaktadır.

NOT : Havuz ısıtma ücreti talep edilmesi durumunda haftalık 3000TL'dir.  Kullanım bilgisinin, rezervasyon tarihinden 2 gün önce bildirilmesi yeterlidir.

Havuz Ölçüleri
Boy8.50 CM
En4 M
Derinlik1.55 CM
Favori Listesi
Etbis QR Kod
Takipte Kal
Türsab Logo
Websitemiz Kredi Kartlı
Alışverişlerde 256 Bit SSL
Sertifikası ile Korunmaktadır.
Ssl
GÜVENLİ
ÖDE
2023 @ Tüm Hakkı Saklıdır. İzinsiz İçerik Kullanılamaz.BöcekSoft