facebooktwitter-bird-logo-shape-in-a-squaregoogle
415 VİLLA LİSTELENİYOR
Deniz ManzaralıKapalı HavuzVilla EMO
Kalkan / ÜzümlüVilla EMO
₺ 6.500€ 653£ 557$ 771HAFTALIK EN DÜŞÜK FİYAT

Kalkan bölgesindeki deniz ve doğa manzaralı, kapalı havuzlu villamız modern mimarisi ile ön plana çıkmaktadır.En çok tercih edilen villalarımız arasındadır.

 • Yatak Odası2 Adet
 • Kapasitesi4 Kişi
 • Banyo & WC2 Adet
KorunaklıPlaja YakınVilla HERA
Fethiye / KayaköyVilla HERA
₺ 5.950€ 597£ 510$ 706HAFTALIK EN DÜŞÜK FİYAT

Fethiye Kayaköy mevkiinde konumlandırılan villamız 2 yatak odasıyla 4 kişilik konaklama kapasitesi sunmaktadır.

 • Yatak Odası2 Adet
 • Kapasitesi4 Kişi
 • Banyo & WC2 Adet
Deniz ManzaralıKapalı Havuz/Hamam/SaunaVilla Emo Exclusive
Kalkan / ÜzümlüVilla EMO Exclusive
₺ 9.750€ 979£ 836$ 1.156HAFTALIK EN DÜŞÜK FİYAT

Kalkan Üzümlü bölgesinde deniz ve doğa manzaralı villamızın 2021 yılında yapımı tamamlanmıştır. 2 adet suit yatak odasıyla 4 kişilik konaklama kapasitesi sunmaktadır. Bir yatak odasında çift kişilik yatak, diğer yatak odasında ise birleştirilebilir sisteme sahip iki tek kişilik mevcuttur. Tüm yataklar misafirlerimizin isteğine göre çift yönlü ( yumuşak ve sert ) olarak değiştirilebilmektedir. Her iki yatak odasında da jakuzisi bulunan villamızın ebeveyn yatak odasında jakuzili ısıtmalı kapalı havuzu da hizmetinizdedir.

 • Yatak Odası2 Adet
 • Kapasitesi4 Kişi
 • Banyo & WC2 Adet
KorunaklıBalayı KonseptVilla VİVA DEUX
Fethiye / ÇalışVilla VİVA DEUX
₺ 4.200€ 422£ 360$ 498HAFTALIK EN DÜŞÜK FİYAT

Fethiye Karagedik mevkiinde konumlandırılan villamız 2 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Tam korunaklı havuz alanıyla gözlerden uzak doğa ile iç içe muhafazakar tatil imkanı sunan villamız özellikle balayı tatili için özel bir konseptle hizmet vermektedir.

 • Yatak Odası1 Adet
 • Kapasitesi2 Kişi
 • Banyo & WC1 Adet
KorunaklıDoğa İçindeVilla YAĞIZ
Fethiye / KayaköyVilla YAĞIZ
₺ 4.900€ 492£ 420$ 581HAFTALIK EN DÜŞÜK FİYAT

Fethiye Kayaköy mevkiinde konumlandırılan villamız 2 yatak odasıyla 4 kişilik konaklama kapasitesi sunmaktadır. Antik Tarihi Kayaköy bölgesinin ruhuna uygun detaylarla dizayn edilen villamızın kapasiteye uygun geniş bahçe ve havuz alanı mevcut olup bahçe mobilyaları özenle seçilmiştir. Çekirdek aile ve balayı çiftlerinin ulaşımı rahat, konforlu ve huzurlu bir tatil geçirebileceği villamız korunaklı havuz alanına sahiptir.

 • Yatak Odası2 Adet
 • Kapasitesi4 Kişi
 • Banyo & WC2 Adet
Taş MimariDoğa İçindeVilla DREAM
Fethiye / KayaköyVilla DREAM
₺ 4.900€ 492£ 420$ 581HAFTALIK EN DÜŞÜK FİYAT

Fethiye Kayaköy mevkiinde konumlandırılan villamız 2 yatak odasıyla 4 kişilik konaklama kapasitesi sunmaktadır. Antik Tarihi Kayaköy bölgesinin dokusuna uygun olarak taş mimariden oluşan villamızın kapasiteye uygun geniş bahçe ve havuz alanı mevcut olup bahçe mobilyaları özenle seçilmiştir. Çekirdek aile ve balayı çiftlerinin ulaşımı rahat, konforlu ve huzurlu bir tatil geçirebileceği villamız korunaklı havuz alanına sahiptir.

 • Yatak Odası2 Adet
 • Kapasitesi4 Kişi
 • Banyo & WC2 Adet
KorunaklıDoğa İçindeVilla LUSİ
Fethiye / KayaköyVilla LUSİ
₺ 4.900€ 492£ 420$ 581HAFTALIK EN DÜŞÜK FİYAT

Fethiye Kayaköy mevkiinde konumlandırılan villamız 2 yatak odasıyla 4 kişilik konaklama kapasitesi sunmaktadır. Korunaklı havuz alanına sahip villamız muhafazakar bir tatil için uygun seçeneklerden bir tanesi olup balayı çiftleri ve çekirdek aileler için huzurlu bir tatil fırsatı sunmaktadır. Havuz ve bahçe alanında şezlong takımları, oturma grupları, barbekü köşesi konumlandırılan villamızın ayrıca çocuk havuzu da mevcuttur.

 • Yatak Odası2 Adet
 • Kapasitesi4 Kişi
 • Banyo & WC2 Adet
KorunaklıDoğa İçindeSuit RİO
Kalkan / ÜzümlüSuit RİO
₺ 3.950€ 397£ 339$ 468HAFTALIK EN DÜŞÜK FİYAT

Kalkan Üzümlü mevkiinde konumlandırılan villamız 2 yatak odasıyla 4 kişilik konaklama kapasitesi sunmaktadır. Korunaklı havuz alanıyla muhafazakar tatil imkanı sunan villamız çekirdek aile ve balayı çiftleri için oldukça uygun seçeneklerden bir tanesidir.

 • Yatak Odası2 Adet
 • Kapasitesi4 Kişi
 • Banyo & WC2 Adet
Kalabalık Aile/GrupPlaja/Merkeze YakınVilla ECE QUENN
Fethiye / ÇiftlikVilla ECE QUENN
₺ 8.750€ 878£ 750$ 1.038HAFTALIK EN DÜŞÜK FİYAT

Fethiye Çiftlik mevkiinde konumlandırılan villamız 4 yatak odasıyla 8 kişilik konaklama kapasitesi sunmaktadır. Kısmi korunaklı havuz alanına sahip villamız kalabalık aile ve gruplar için ideal seçeneklerden bir tanesi olup yapımı 2021 yılında tamamlanmıştır. Dış mekanda kapasiteye uygun özel yüzme havuzu, şezlong takımları ve yemek masası yer almaktadır.

 • Yatak Odası4 Adet
 • Kapasitesi8 Kişi
 • Banyo & WC4 Adet
Korunaklı/ Balayı KonseptDoğa İçindeVilla VİSCONTE 2
Fethiye / YanıklarVilla VİSCONTE 2
₺ 4.250€ 427£ 364$ 504HAFTALIK EN DÜŞÜK FİYAT

Fethiye Yanıklar mevkiinde konumlandırılan ahşap villamız 2 kişilik konaklama kapasitesi sunmaktadır. Balayı çiftleri için de en ideal seçeneklerden bir tanesi olan villamız bölgenin muhteşem doğasıyla iç içe huzurlu bir tatil arayan misafirlerimize korunaklı havuz alanıyla muhafazakar bir tatil imkanı sunmaktadır. Plaj ve koylara da oldukça yakın bir konumda yer alması da tercih sebeplerinden bir tanesi olan villamızın doğal atmosferin dokusuna uygun mimari ve detaylar barındıran oldukça geniş havuz ve bahçe alanı bulunmaktadır.

 • Yatak Odası1 Adet
 • Kapasitesi2 Kişi
 • Banyo & WC1 Adet
Deniz ManzaralıBalayı KonseptVilla KABAK 2
Fethiye / ÖlüdenizVilla KABAK 2
₺ 5.250€ 527£ 450$ 623HAFTALIK EN DÜŞÜK FİYAT

Fethiye Kabak mevkiinde çok özel bir konuma sahip villamız 1 yatak odasıyla 2 kişilik konaklama kapasitesi sunmaktadır.

 • Yatak Odası1 Adet
 • Kapasitesi2 Kişi
 • Banyo & WC1 Adet
Plaja/Merkeze YakınDoğa İçindeVilla NEMO
Fethiye / ÇalışVilla NEMO
₺ 6.300€ 632£ 540$ 747HAFTALIK EN DÜŞÜK FİYAT

Fethiye Çiftlik (Çalış) mevkiinde konumlandırılan villamız 2 yatak odasıyla 4 kişilik konaklama kapasitesi sunmaktadır. Kısmi korunaklı havuz alanına sahip villamız çekirdek aile ve çiftler için ideal seçenekler arasında yer almakta olup oldukça geniş havuz ve bahçe alanı sunmaktadır.

 • Yatak Odası2 Adet
 • Kapasitesi4 Kişi
 • Banyo & WC1 Adet

Ekonomik Villalar

Kiralık villalar genellikle kalabalık otel ortamından ve buradaki gürültüden hoşlanmayan kişiler tarafından tercih edilen bir tatil seçeneğidir. Hem 2 kişilik hem de daha kalabalık tatillere imkan sağlayan bu villalar sayesinde sakinliğin tadını çıkarabilirsiniz. Kategoride yer alan kiralık ekonomik villalar ile de bütçenize en uygun seçeneği bulabilirsiniz.

Kiralık Ekonomik Villalar Hangi Özelliklere Sahip?

 Kiralık villalar; oda sayısı ve banyo sayısı, konaklama kapasitesi, havuz ve deniz durumuna göre kategorilere ayrılır. Bu bakımdan kiralık ekonomik villalar da kendi içerisinde farklı nitelikler taşır. Bu tip villalarda en az 2 kişilik konaklama yapılabilir. Ancak kalabalık gruplar için bu sayının artırılması mümkündür. Konaklayacak kişi sayısına bağlı olarak villa içerisinde bulunan yatak odası sayısı da artar.

 Huzurlu ve sakin yapısıyla ön plana çıkan kiralık ekonomik villalar, hem balayı çiftleri hem de arkadaş tatilleri için tüm gereksinimleri karşılar. Bu bakımdan villalar geniş ve konforlu iç mekanlara sahiptir.

 Hangi Bölgelerde Ekonomik Villa Kiralayabilirim?

 Antalya ve Muğla çevresi, villa kiralamak açısından en fazla seçeneğin bulunduğu bölgedir. Bu bakımdan kafanızdaki tatile uygun bir villayı bu alanlarda bulabilirsiniz. Fethiye, Kayaköy ve Ovacık ekonomik villaların yoğunlukla bulunabileceği ilçelerdir. Bu bölgelerde şehir merkezine ya da denize yakın konumda sayısız ekonomik villa konumlanmış durumdadır. Söz konusu yapılar arasından bütçenize ve hayallerinize en uygun tercihi yapmanız mümkündür.

 Deniz Manzaralı Ekonomik Villa Bulabilir miyim?

 Ekonomik villalar, kendi içerisinde bazı kategorilere ayrılır. Villanın havuzlu olması ya da denize yakınlık durumu bu kategorilerden bazılarıdır. Bu bakımdan, deniz manzaralı ekonomik villa kiralamanız mümkündür. Erken rezervasyon imkanından faydalanarak lüks villaları da ekonomik fiyatlarla kiralayabilirsiniz.

 Ekonomik villa tatili her bakımdan avantajlı bir seçenektir. Bu villalar sayesinde hem bütçeyi sarsmadan hem de keyifli anılar biriktirerek vakit geçirme imkanı bulunur. Deniz manzaralı ekonomik villalar sayesinde doğanın tadını çıkarabilir ve sevdiklerinizle yeni anılar biriktirebilirsiniz. Bu sırada da kalabalıktan uzak ve tamamen size özel müstakil bir villada kalabilirsiniz.

 Kiralık Ekonomik Villa Fiyatları Nelerdir?

 Kiralık ekonomik villa, barındırdığı iç ve dış mekan özelliklerine göre fiyatlandırılır. Konaklama kapasitesi ve tatil yapılacak gün sayısına bağlı olarak bu fiyatlarda birtakım değişiklikler gözlenebilir. Buna göre ekonomik villa kiralama bedeline dahil olan hizmetler; giriş temizliği ile elektrik, su, doğalgaz ve İnternet kullanımıdır. Kiralık villanın açık ya da kapalı havuzu bulunması durumunda ise kira bedeli bir miktar artış gösterir. Böyle durumlarda havuz ve bahçe bakımı söz konusu artışa dahil edilen ek hizmetlerdir.

 Kiralık villalar için yaz sezonu açılmadan önce rezervasyon yapılırsa oldukça makul fiyatlara tatil yapılabilir. Bu bakımdan bütçenize uygun olan villayı Villavillam üzerinden bulmanız mümkündür. Bundan sonra rezervasyon tarihinizin yaklaşmasını bekleyebilir ve unutulmaz tatiliniz için geri sayım yapmaya başlayabilirsiniz.

2020 @ Tüm Hakkı Saklıdır. İzinsiz İçerik Kullanılamaz. Yazılım & Tasarım : Böcek Web Yazılım
Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz
 • KARŞILAŞTIR 0
 • GÖSTER